Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto będzie jej telewizyjnym partnerem. "Mój Radosław się ucieszył bardzo"

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Kto będzie jej partnerował? Dziennikarz, którego dobrze znacie
Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Kto będzie jej partnerował? Dziennikarz, którego dobrze znacie
Źródło zdjęć: © AKPA

25.08.2022 16:53, aktual.: 25.08.2022 17:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek została kolejną prowadzącą porannego show "Dzień Dobry TVN". Od teraz jej dzień będzie zaczynał się jeszcze przed piątą rano. Oczywiście program poprowadzi w duecie. Z kim? Już wszystko jasne. Para udzieliła wywiadu na temat współpracy.

Małgorzata Rozenek wspina się po szczeblach kariery w TVN. Najpierw była Perfekcyjną Panią Domu, później prowadziła "Projekt Lady". Widzowie oglądali ją też w innych programach - razem z mężem podbijała Azję oraz "cudnie chudła" po trzeciej ciąży. Teraz nadszedł czas na "Dzień Dobry TVN". Rozenek została kolejną prowadzącą, dołączając do grona takich gwiazd jak Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak czy Marcin ProkopDorota Wellman. Z kim poprowadzi show?

Już wiadomo, że razem z dobrze znającą specyfikę programów lifestylowych Rozenek, "DDTVN" poprowadzi Krzysztof Skórzyński. Dziennikarz do niedawna specjalizował się raczej w tematyce newsowej i politycznej, teraz będzie musiał poradzić sobie z show-biznesem i stylem życia.

Jak ta dwójka sprawdzi się na wizji? Przekonamy się już niebawem. Póki co dziennikarz i jego nowa koleżanka zaprezentowali się w "Dzień Dobry TVN" podczas rozmowy z Sandrą Hajduk-Popińską.

- Całe życie z Małgosią pracujemy pod presją. Pracowałem w telewizji albo na żywo, albo niemalże na żywo jako reporter. Gosia zjadła zęby na rozrywce, więc fajnie się w tym wszystkim uzupełniamy. [...] Fajnie, że jesteśmy z dwóch różnych światów - opowiadał Skórzyński, który przez lata działał w TVN24.

- Jestem fanką TVN24, które towarzyszy przy najważniejszych sytuacjach w życiu rodzin, społeczeństwa w ogóle, więc nie da się nie znać Krzysztofa. Ja myślę, że to, co ja robiłam, było mniej znaczące - mówiła skromnie Rozenek.

Skórzyński był innego zdania: - Małgosia jest rekinem telewizyjnym [...] Przez wiele lat udowadniała to, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych w telewizji. My teraz będziemy się mierzyć z kolejnym, fantastycznym wyzywaniem. Kto wie, czy nie największym w naszym zawodowym życiu. Ale jeśli mnie pytasz, jak ja widziałem Małgosię, to widziałem ją jako osobę, która jest w stanie w telewizji zrobić absolutnie wszystko. I to wszystko będzie perfekcyjnie zrobione.

Rozenek do roli prowadzącej przygotowywała siebie i swoich bliskich już od jakiegoś czasu. Wyznała, że specjalnie wstawała z samego rana (przed 5!) i szła na trening, by jej rodzina przywykła do jej porannej nieobecności. Okazuje się, że Radek Majdan bardzo wspiera żonę w jej nowej zawodowej pasji. Ucieszył się też na wieść o tym, kto będzie jego żonie partnerował w show.

- Mój Radosław się ucieszył bardzo - mówiła Rozenek, podkreślając, że panowie się znają.

Jak oceniacie dobór nowych prezenterów show?

Jesienna ramówka TVN
Jesienna ramówka TVN© AKPA
Jesienna ramówka TVN
Jesienna ramówka TVN© AKPA
Jesienna ramówka TVN
Jesienna ramówka TVN© AKPA
Jesienna ramówka TVN
Jesienna ramówka TVN© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także