Trwa ładowanie...

Małgorzata Opczowska drży o męża. Pojechał na Ukrainę

Małgorzata Opczowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą żoną Jacka Łęskiego, którego poznała w TVP. Teraz 57-latek zdecydował się, że pojedzie jako przedstawiciel prasy na Ukrainę. Nie każdy wie, że Łęski darzy naszych wschodnich sąsiadów wyjątkowym uczuciem.

Mąż Małgorzaty Opczowskiej pojechał na Ukrainę jako korespondent wojennyMąż Małgorzaty Opczowskiej pojechał na Ukrainę jako korespondent wojennyŹródło: AKPA
deyaixh
deyaixh

Opczowska i Łęski, których dzielą 23 lata, pobrali się w sierpniu 2021 r. Dziennikarze TVP wyznali, że ich ścieżki przecięły się w 2017 r. Z początku nie było mowy o miłości, ale kiedy Opczowska była już po rozwodzie z ojcem swojego dziecka, otworzyła się na nowy związek i dziś jest szczęśliwą mężatką.

"Jestem z Ciebie dumna. Kocham. Wracaj bezpiecznie" – napisała ostatnio na Instagramie, oznaczając profil męża. Do wpisu dołączyła zdjęcie kamizelki kuloodpornej z napisem "PRESS". Łęski, który pojechał na Ukrainę jako korespondent wojenny, odpisał jej w komentarzu: "Wrócę, wrócę. Mam do kogo".

Jacek Łęski od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską, a wcześniej był związany m.in. z "Gazetą Wyborczą", "Życiem Warszawy" czy Telewizyjną Agencją Informacyjną. Ma własną firmę w branży PR, był rzecznikiem prasowym Stoczni Gdańskiej, a także większościowego ukraińskiego udziałowca Stoczni i kontrolowanej przez niego spółki Gdańsk Shipyard Group.

To jednak niejedyny związek Łęskiego z Ukrainą. Zanim dziennikarz związał się z koleżanką z pracy, był dwukrotnie żonaty. A jedną z jego żon była Ukrainka, absolwentka wydziału filologii rosyjskiej i ekonomii Uniwersytetu w Kijowie, która od 2005 r. mieszka w Polsce.

deyaixh

Jacek i Alina Łęscy napisali w 2014 r. książkę "Pokochać Ukrainę" (wyd. Wielka Litera).

Demonstracje przed ambasadą rosyjską w Warszawie. "Ta sytuacja dotyczy każdego"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
deyaixh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
deyaixh