Trwa ładowanie...
d169vbf

Magda Mołek podsumowuje pracę w TVN-ie. Rozstaje się ze stacją

Przez długi czas nie było wiadomo, czy Magda Mołek wciąż będzie związana ze stacją, której poświęciła kilkanaście lat. Dziennikarka postanowiła dłużej nie trzymać swoich fanów w niepewności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek była gwiazdą stacji przez lata
Magda Mołek była gwiazdą stacji przez lata (ONS)
d169vbf

Magda Mołek była związana ze stacją TVN od 2004 r. Prowadziła 1. edycję "Tańca z Gwiazdami" i show "Moja krew", jednak widzowie najbardziej zapamiętają ją z "Dzień Dobry TVN", którego była współprowadzącą przez 14 lat. Dziennikarka odeszła z programu w ubiegłym roku. Swoją decyzję tłumaczyła brakiem wolnego czasu, który chciałaby poświęcić rodzinie.

Wciąż pozostawała jednak jedną z największych gwiazd stacji i prowadziła swój autorski talk-show "W roli głównej" na antenie TVN Style. W marcu br. program został usunięty z jesiennej ramówki, o czym Magda Mołek nie dowiedziała się o tym od władz stacji.

d169vbf

"Choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu 'W roli głównej', byłam na to przygotowana" - zdradziła na Instagramie.

Nadal jednak nie było do końca wiadomo, czy usunięcie programu jest jednoznaczne z rozstaniem ze stacją. Magda Mołek zaczęła rozwijać swój kanał na YouTube. Ze strony TVN-u i dziennikarki nie padły żadne deklaracje.

Teraz jednak nie ma wątpliwości co do tego, że telewizyjna gwiazda rozstaje się ze stacją. Na swoim profilu na Instagramie jednoznacznie wyjaśnia sytuację i żegna się z widzami.

"We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości ❤️ Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą" - napisała dziennikarka i zachęciła do śledzenia jej nowych projektów w mediach społecznościowych.

d169vbf

Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d169vbf

Podziel się opinią

Share
d169vbf
d169vbf