Trwa ładowanie...
d2ly2kt

Magda Mołek zdradziła kulisy rozstania z TVN. Nie było przyjemnie

Dziennikarka niedawno rozpoczęła nową działalność poza anteną telewizyjną. Wyznała, że był to dla niej odważny krok, ale w końcu chciała sama decydować o swojej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek o rozstaniu z TVN.
Magda Mołek o rozstaniu z TVN. (ONS)
d2ly2kt

Magda Mołek od 2004 r. była związana ze stacją TVN. Mało kto pamięta, że prowadziła 1. edycję "Tańca z gwiazdami" i show "Moja krew", za to dobrze zapamiętali ją widzowie programu "Dzień dobry TVN", którego była współprowadzącą przez 14 lat.

Latem 2019 r. dziennikarka poinformowała o swoim odejściu z programu śniadaniowego. Wraz z nią odszedł jej telewizyjny partner Marcin Meller. Mołek argumentowała to faktem, że wraz z pojawieniem się na świecie jej drugiego syna bardziej chce się skupić na rodzinie.

Wciąż jednak była gospodynią talk-show "W roli głównej" na antenie TVN Style. Okazuje się jednak, że jesienią nie ukaże się nowy sezon programu. A Magda Mołek nie dowiedziała się o tym od władz stacji.

d2ly2kt

"Choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu 'W roli głównej', byłam na to przygotowana" - zdradziła na Instagramie.

Mimo to TVN Style zapewnia, że dziennikarka dalej z nimi współpracuje. Dziennikarka postanowiła jednak wziąć sprawę w swoje ręce i założyła własny kanał na Youtube "W moim stylu", gdzie przeprowadza rozmowy z wybranymi przez nią osobami.

Magda Mołek zachęca kobiety, aby poszły jej śladem i decydowały się na odważne działania.

d2ly2kt

"Zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że wam to wyjdzie. Bo wyjdzie!" - zapewnia.

Decyzję dziennikarki docenia jej była koleżanka ze stacji Karolina Korwin Piotrowska. "Gratulacje za odwagę. Jest życie poza TVN. Jest życie poza mainstreamem.Trzeba życie jak byka za rogi brać i iść dalej" - napisała na Instagramie.

d2ly2kt

Podziel się opinią

Share
d2ly2kt
d2ly2kt