Trwa ładowanie...

Magda Gessler trafiła na dywanik szefa. Widzowie narzekają, że jest za grzeczna

Impulsywna, niegrzeczna i porywcza - taki obraz Magdy Gessler to już przeszłość. Nie wszystkim jednak metamorfoza gwiazdy TVN przypadła do gustu. W efekcie słynna restauratorka musiała gęsto tłumaczyć się przed szefostwem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magda Gessler złagodniała
Magda Gessler złagodniałaŹródło: ONS.pl
d42xd2i

Magda Gessler słynie z tego, że w programie jest wybuchowa i ma cięty język. Od pierwszego odcinka "Kuchennych rewolucji" rzucała garnkami (dosłownie) i nie przebierając w słowach, wytykała uczestnikom ich karygodne błędy. Często puszczały jej nerwy i nie panowała nad emocjami. Nie ma jednak co ukrywać, widzowie pokochali to, w jaki sposób restauratorka prowadzi swoje kulinarne show.

Zobacz też: Magda Gessler twierdzi, że "Kuchenne rewolucje" to program misyjny. "Godzę rodziny i leczę ludzi"

Niestety, w niedawno zakończonym 17. sezonie "Kuchennych rewolucji" Gessler wyraźnie złagodniała. Na próżno było szukać jej kąśliwych komentarzy, tłuczenia talerzy i krzyków, do których zdążyła już nas przyzwyczaić Zamiast awantur - spokojne rozmowy. Zamiast wyrzucania garnków z szafek - zwrócenie uwagi na panujący w kuchni nieporządek.

d42xd2i

Jak się okazuje, nie tylko widzowie zauważyli zmianę w zachowaniu gwiazdy TVN. Produkcji programu również nie przypadła do gustu ta metamorfoza. Efekt? Jak poinformował "Fakt", Gessler została wezwana na dywanik.

- Kazali jej się bardziej wczuwać w swoją rolę i być tak stanowczą i szaloną jak kiedyś. W "Kuchennych rewolucjach" ma być show - stwierdził informator tabloidu.

To, że kolejny sezon "Kuchennych rewolucji" pojawi się we wrześniu na antenie TVN, to jesteśmy pewni. Ale czy Magda Gessler weźmie do serca reprymendę szefów, dopiero się okaże.

d42xd2i

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42xd2i

Podziel się opinią

Share
d42xd2i
d42xd2i