Rozrywka"Love Island": Polały się łzy. Nie chciał uwierzyć, że go zdradziła na oczach kamer

"Love Island": Polały się łzy. Nie chciał uwierzyć, że go zdradziła na oczach kamer

Łukasz odszedł z "Love Island"
Łukasz odszedł z "Love Island"
Źródło zdjęć: © kadr z programu

31.03.2022 12:23, aktual.: 31.03.2022 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W randkowym reality show Polsatu nie brakowało łez. Standardowe przeparowanie skończyło się złamanym sercem. I chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, bo Łukasz nieoczekiwanie zrezygnował z udziału w programie.

W "Love Island" nadszedł czas na Casa Amor. Jak się okazało, kilka dni w nowym towarzystwie zmieniło nastawienie wielu uczestników. W tym Patrycji, która do tej pory tworzyła parę z Łukaszem. - Jak to było wszystko prawdziwe, to wróci do mnie – mówił z nadzieją uczestnik.

Tymczasem sam musiał dokonać wyboru. - Ja muszę powiedzieć, wpadła Nata w moim typie, to była próba dla mnie i dla Patrycji, ale moje serce dla Patrycji bije i wybieram Patrycję – mówił z przekonaniem.

Chłopak był przekonany, że partnerka wróci do willi sama. Tak się jednak nie stało. Patrycja wkroczyła do Kręgu Ognia wraz z poznanym w Casa Amor Mikołajem. – To nie była łatwa decyzja – powiedziała Wyspiarka i od razu chciała przeprosić Lucasa za swoje zachowanie.

Chłopak nie chciał jednak wysłuchać jej tłumaczenia. - Nie chcę z tobą rozmawiać, to co mi w łóżku mówiłaś, to nie jest prawdziwe. Dobra, jest ok - mówił gorzko.

- Dała mi taki znak, że to w kierunku miłości idzie i tak odebrałem – komentował przed kamerami, nie kryjąc, że jest załamany sytuacją.

Czuł się na tyle zraniony, że nie chciał już z nią rozmawiać. Mimo iż Patrycja próbowała wyjaśnić mu swoje zachowanie. Zarzucił dziewczynie, że wszystko, co mówiła, było kłamstwem i pod wpływem emocji podjął decyzję o natychmiastowym opuszczeniu Wyspy. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. W oczach wszystkich Islanderów pojawiły się łzy...

Oglądaliście ten odcinek? Spodziewaliście się, że historia tej pary tak się skończy?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także