Rozrywka"Love Island": Gorące sceny w programie. Uczestnicy poszli na całość

"Love Island": Gorące sceny w programie. Uczestnicy poszli na całość

Gorące sceny w "Love Island"
Gorące sceny w "Love Island"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

22.03.2022 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszym sezonie "Love Island" aż kipi od emocji. W ostatnim odcinku jedna z par spędziła noc w kryjówce. Tak gorąco jeszcze tam nie było.

Od trzech tygodni widzowie Polsatu mogą śledzić losy uczestników programu "Love Island. Wyspa miłości". W tym sezonie twórcy programu postawili na emocje i dramy. Zdaje się, że część uczestników odnalazła już swoje drugie połówki. Inni wciąż poszukują, przez co w programie jest mnóstwo emocjonujących scen.

Ostatni odcinek obfitował w gorące sceny. Wszystko za sprawą kryjówki, czyli osobnego pokoju, w którym co jakiś czas któraś z par ma szansę pobyć sam na sam. Pod koniec odcinka Kuba "Góral" odczytał wiadomość: "Josie i Kuba, czas na to, aby kanadyjska słodycz poznała moc zakopiańskiej ciupagi". Oznaczało to, że to właśnie ta para ma udać się do kryjówki na noc.

Zasmuciło to Roksanę, której Kuba wpadł w oko, co próbowała mu przekazać wcześniej tego samego wieczoru.

Gdy Josie i Kuba wybrali się do kryjówki, od razu zaczęli się całować. Zrobili krótką przerwę na rozmowę o tym, że planowali być grzeczni w programie, ale nie wyszło. A później zobaczyliśmy kilka gorących scen, w których para namiętnie się całowała i miała na sobie coraz mniej ubrań.

O tym, do czego między nimi doszło, opowiedzą prawdopodobnie w kolejnym odcinku. Chyba, że będą woleli zachować szczegóły dla siebie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także