Krzysztof Skórzyński podpadł widzom "Dzień Dobry TVN". Nie spodobało im się, jak "uciszył" dziecko na antenie

Krzysztof Skórzyński podpadł widzom "Dzień Dobry TVN" za to, jak "uciszył" na antenie dziecko gości programu
Krzysztof Skórzyński podpadł widzom "Dzień Dobry TVN" za to, jak "uciszył" na antenie dziecko gości programu
Źródło zdjęć: © kapif | Picasa

01.03.2023 15:37, aktual.: 01.03.2023 18:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oj, to nie spodobało się widzom "Dzień Dobry TVN". Krzysztof Skórzyński został skrytykowany w sieci po tym, jak "uciszył" na antenie córkę Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niektórych oburzył sposób, w jaki dziennikarz zajął uwagę dziewczynki.

Anita i Adrian, bohaterowie trzeciej edycji ślubnego show, gościli niedawno wraz ze swoimi pociechami w porannym programie TVN. Wraz z innymi bohaterami "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którym także udało się stworzyć szczęśliwy związek z partnerem dobranym przez telewizyjnych ekspertów, przekonywali do udziału w kontrowersyjnym formacie.

Wybierz z nami najlepszy polski film! Kliknij, by zagłosować na swojego faworyta

Nie da się jednak ukryć, że rozmowę w studiu "Dzień Dobry TVN" dość skutecznie zakłócała dwuipółletnia Bianka, wyraźnie niepocieszona sytuacją, w jakiej się znalazła. W pewnym momencie dziewczynka rozpłakała się. Wtedy do akcji wkroczył Krzysztof Skórzyński, który znalazł sposób, by zająć jej uwagę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ekranowy partner Małgorzaty Rozenek-Majdan wręczył po prostu zapłakanej dziewczynce telefon do zabawy, co pomogło prezenterom dokończyć rozmowę z uczestnikami ślubnego show. Nie wszystkim jednak spodobały się metody Skórzyńskiego, który został skrytykowany za swoje zachowanie w mediach społecznościowych.

Pod postem Anity Szydłowskiej, w którym podsumowała rodzinną wizytę w "Dzień Dobry TVN", internauci nie kryli oburzenia zarówno zachowaniem dziennikarza, jak i wyraźnym niedopatrzeniem ze strony produkcji programu, nieprzygotowanej na wizytę w studiu dzieci.

"Oglądałam was i jestem zawiedziona. Zapraszając rodzinę z dziećmi, trzeba przygotować się na wszystko. Widząc, jak prowadzący program daje dziecku telefon, było dla mnie oburzające. Powinni być przygotowani na takie sytuacje..." - zauważyła jedna z internautek.

Najwyraźniej po Krzysztofie Skórzyńskim, który prywatnie jest ojcem trojga dzieci oraz twórcach porannego programu, spodziewano się bardziej pomysłowych rozwiązań.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad ofertą SkyShowtime (ale chwalimy "Yellowstone"), podziwiamy Brendana Frasera w "Wielorybie" i nabijamy się z polskich propozycji na Eurowizję. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także