Małgorzata Rozenek rzuciła żartem. Skórzyńskiego zatkało

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzą "Dzień dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzą "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © AKPA | JAREK PRASZKIEWICZ
oprac. KBS

21.02.2023 15:06, aktual.: 21.02.2023 17:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński prowadzili razem wtorkowe wydanie "Dzień dobry TVN". W pewnym momencie gospodyni programu zażartowała z kolegi. Ten się tego absolutnie nie spodziewał.

Głównym tematem wtorkowego wydania "Dzień dobry TVN" była wizyta Joe Bidena w Polsce. W programie omawiano bezpieczeństwo prezydenta USA podczas pobytu w naszym kraju. Zapowiadając rozmowę, Małgorzata Rozenek-Majdan zażartowała z Krzysztofa Skórzyńskiego, który się tego nie spodziewał.

- A teraz będziemy mówić o bestii i to wcale nie dotyczy Krzysztofa na imprezie - powiedziała Rozenek.

Skórzyński nie mógł uwierzyć w słowa, które padły z ust jego koleżanki: - O Boże, Małgorzata naprawdę to powiedziałaś?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan dokończyła zapowiadanie tematu: - Szanowni państwo, jeśli dziś zobaczycie coś, co wygląda jak twierdza na kółkach, to będzie samochód prezydenta Stanów Zjednoczonych. Bestia, tak popularnie jest nazywany.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy współprowadzi "Dzień dobry TVN" w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. Celebrytka tym samym spełniła swoje marzenie. Jako prowadząca budzi jednak skrajne emocje widzów.

Niektórzy twierdzą, że nie nadaje się do prowadzenia programów na żywo i wytykają jej kolejne wpadki. Jednak za Rozenek murem stoją jej koledzy ze stacji, podkreślając, że jest pracowita i ambitna.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o masakrowaniu "Znachora", najgorszych filmach na walentynki i polskich erotykach, które podbijają świat (a nie powinny). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także