Konrad z "Rolnik szuka żony" ma już dziewczynę. To inna uczestniczka show

Konrad szybko znalazł nową kandydatkę na żonę
Konrad szybko znalazł nową kandydatkę na żonę
Źródło zdjęć: © TVP
oprac. MOS

28.11.2022 10:12, aktual.: 28.11.2022 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kandydat Klaudii, którego rolniczka odrzuciła na rzecz Valentyna, wzbudził sympatię fanów programu "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że Konrad niedługo po udziale w show znalazł partnerkę. A wszyscy widzowie dobrze znają jego wybrankę!

Choć widzowie "Rolnik szuka żony" szybko zauważyli "chemię" między Klaudią a Valentynem, wielu też uważało, że do młodej rolniczki lepiej pasowałby 22-letni Konrad. Chłopak wykazał się pracowitością i konkretnymi zamiarami wobec uczestniczki show, która obawiała związać się z młodszym od niej mężczyzną.

Mimo odrzucenia nikt nie miał wątpliwości, że po udziale w programie TVP Konrad będzie mógł przebierać w ofertach matrymonialnych. Nawet w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska zapytała go, czy widzi dobry efekt zgłoszenia się po programu.

- Z pewnością, bo dużo osób się takich odezwało z pozytywnym odbiorem. Jest grono większe starszych kobiet - wyznał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okazuje się, że zaledwie miesiąc po nagraniu finałowego odcinka Konrad nie jest już singlem. Ujawnił na InstaStories, kto jest jego partnerką. Okazuje się, że to 22-letnia Zuza, którą odrzucił rolnik Mateusz!

"Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji 'Rolnika'" - ogłosił Konrad.

Konrad pochwalił się związkiem z Zuzą
Konrad pochwalił się związkiem z Zuzą© Instagram.com

Ta wiadomość z pewnością zaskoczy wielu fanów programu. Zuzanna jeszcze w finale musiała tłumaczyć się z zawiłości w relacji z Mateuszem. Rolnik oskarżył ją o pisanie z pozostałymi uczestniczkami, a w wiadomościach miała określać go i jego rodziców obraźliwymi słowami. Dziewczyna zapierała się, że nic takiego nie miało miejsca.

Myślicie, że Zuza i Konrad związali się dopiero po nagraniu finału programu? Czy coś łączyło ich już wcześniej, ale nie zdradzali się z tym przed kamerami TVP?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także