Trwa ładowanie...
dkkn7wd

Katarzyna Kant-Wysocka pokazała komentarze internautów po tym, jak wygrała

Przed "Milionerami" Katarzyna Kant-Wysocka była znana niewielu internautów. Po programie w komentarzach uaktywnili się hejterzy. Zwyciężczyni programu TVN pokazała, co o niej pisali.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała "Milionerów".
Katarzyna Kant-Wysocka wygrała "Milionerów".Źródło: Instagram.com
dkkn7wd

Katarzyna Kant-Wysocka jest trzecią zwyciężczynią "Milionerów". Dzięki świetnej grze, wiedzy i szczęściu udało jej się wyjść ze studia z czekiem na milion złotych. Jak pisaliśmy, Katarzyna jest znana części internautów. Prowadzi bloga Dobrzewychowana.pl.

Zobacz: Zadaliśmy Polakom pytanie za milion. Zobaczcie, co odpowiedzieli

Świeżo upieczona milionerka na blogu zamieściła wpis, w którym opisała to, co stało się po programie. Jak przyznaje, to doświadczenie nauczyło ją kilku rzeczy o ludzkich postawach. Niektóre były pozytywne, ale były też i te negatywne.

dkkn7wd

- Dopóki nie wzięłam udziału w programie nie sądziłam, że tak wielu ludzi darzy mnie sympatią. Oczywiście mam przyjaciół i bardzo ich cenię, ale okazało się, że jest ich znacznie więcej niż sądziłam! Już po tym jak zgłosiłam się do castingu, trzymali za mnie kciuki nie tylko bliscy znajomi, ale i dawni współpracownicy, nauczyciele, koledzy z podstawówki, z którymi w młodości darłam koty – przyznaje uczestniczka "Milionerów".

PRZECZYTAJ TEŻ: "Milionerzy": Katarzyna Kant-Wysocka przygotowywała się do programu

Przyznaje, że wygranie odcinka było niesamowitym przeżyciem, a potem zaskoczył ją ogromny odzew przypadkowych osób, upominki i to, że mogła dzielić się swoją radością w tak ogromnym gronie internautów.

Ale tu trzeba dosypać łyżkę dziegciu.

dkkn7wd

- Niby wiedziałam, że w internecie ludzie są odważniejsi i piszą co popadnie. A jednak było mi przykro – napisała i próbkę „radosnej twórczości” hejterów.

"Pani zadufana w sobie", "wku...iała mnie przez cały swój występ", "to teraz ząbki sobie zrobi w końcu milionerka" – to tylko część komentarzy, których skany pokazała Katarzyna.

Przykro, że nawet w takim przypadku wylewa się hejt.

PRZECZYTAJ TEŻ: "Milionerzy": Padła główna wygrana w show TVN a w sieci burza

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dkkn7wd

Podziel się opinią

Share
dkkn7wd
dkkn7wd