WP

"Milionerzy": Katarzyna Kant-Wysocka przygotowywała się do programu

Katarzyna Kant-Wysocka rozbiła bank w programie "Milionerzy". Okazuje się, że do udziału w show podeszła bardzo profesjonalnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka ekscytacja Katarzyny Kant-Wysockiej na planie "Milionerów"
Wielka ekscytacja Katarzyny Kant-Wysockiej na planie "Milionerów" (Materiały prasowe)
WP

Katarzyna Kant-Wysocka, jako trzecia w historii polskiej edycji programu, zgarnęła okrągły milion. O gdańszczance momentalnie zrobiło się głośno w mediach. Zwyciężczyni show już na drugi dzień po wyemitowaniu emocjonującego odcinka pojawiła się na kanapie w "Dzień Dobry TVN". Wyznała, że od lat jest fanką programu. - O wzięciu udziału w "Milionerach" myślałam od liceum. Już przy pierwszej edycji o tym pomyślałam. Program bardzo mi się podobał. Już wtedy chciałam wziąć w nim udział - powiedziała podczas rozmowy w studiu.

Zobacz też: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

WP

Na planie teleturnieju pani Kasia popisała się sporą wiedzą. Jak wyznała, prężnie przygotowywała się do udziału w telewizyjnym show. Milion w kieszeni nie jest więc dziełem przypadku.

- Mam pamięć do rzeczy, które pozornie wydają się bezużyteczne w życiu, ale przechowuję je gdzieś w głowie. Znajomi czasem śmieją się ze mnie, że wygrzebuję gdzieś z głowy dziwne fakty. Natomiast muszę przyznać, że przygotowywałam się przed programem. Przede wszystkim rozwiązywałam quizy w aplikacjach mobilnych, czytałam też losowe hasła na Wikipedii - wyznała Katarzyna Kant-Wysocka w "Dzień Dobry TVN".

Zwyciężczyni programu zdradziła, że marzy teraz o egzotycznych wakacjach. Pieniędzy z pewnością starczy jej na niejedną podróż!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP