Trwa ładowanie...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdradzają kulisy programu "Czar par"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostali jurorami powracającego po 23 latach programu TVP "Czar par". W rozmowie z WP zdradzili, jak będzie wyglądać nowa formuła show.

Share
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdradzają kulisy programu "Czar par"Źródło: ONS.pl, fot: ons
d2zpnhr

Para poznała się w 2005 r. na planie programu "Taniec z gwiazdami". Szybko okazało się, że są dobrymi partnerami nie tylko na parkiecie, ale też w życiu. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w 2008 r. zostali małżeństwem. Dziś są rodzicami 10-letniego Adama i 6-letniej Heleny. Po latach powracają razem do telewizji. Spotkaliśmy ich na konferencji TVP i zapytaliśmy o to, jak odnajdują się w nowej dla nich roli jurorów.

Gdy w latach 90. na antenie TVP startował program "Czar par", Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli za młodzi, aby śledzić show. - Pamiętam jak przez mgłę, bo miałem wtedy 10 lat, że rodzice oglądali ten program. Teraz przeglądaliśmy z Kasią fragmenty odcinków w internecie - skomentował w rozmowie z WP mąż aktorki.

Katarzyna Cichopek podkreśla, że nowa odsłona programu "Czar par" będzie innym show niż dawniej. - Nie chcemy powracać do starej formuły programu, bo czeka nas zupełnie coś nowego, w nowoczesnym wydaniu. Idziemy na żywioł i liczymy na fantastyczne pary, które z pewnością zapewnią nam rozrywkę - przyznała w rozmowie z WP.

Jurorzy programu zapewniają, że konkurencje, które czekają pary będą różnorodne. Od zadań sportowych, po kulinarne i intelektualne. Pary będą musiały wykazać się kreatywnością i udowodnić, czy są zgodni i potrafią działać razem. Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela także czekają testy, sprawdzające ich poziom partnerstwa po 13 latach związku. Uczestników programu będą oceniać też Radosław Pazura i Dorota Chotecka, para z 30-letnim stażem.

d2zpnhr

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mieli już okazję poznać nieco bliżej pary, które wezmą udział w programie. Zapewniają, że są to bardzo charyzmatyczne postaci o różnym poziomem wykształcenia i wieku.

Na pytanie, czy doświadczenie bycia ocenianym przez jury w programie "Taniec z gwiazdami", wpłynie na to, że będą bardziej wyrozumiali dla uczestników show, para zgodnie stwierdziła, że tak. - Na szczęście my będziemy oceniać tylko część konkurencji, więc na nas nie będzie ciążyć całość wyboru, kto przejdzie dalej, a kto odpadnie - przyznał z ulgą Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek zdaje sobie sprawę, że muszą być wsparciem dla uczestników programu “Czar par”, gdyż występy w telewizji są stresujące dla osób, które dotychczas nie miały styczności z kamerą. - Przede wszystkim mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze bawić - optymistycznie powiedziała jurorka.

"Czar par" poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. W rywalizacji par wygraną jest 300 tys. zł. Premiera programu w piątek 20 września o godz. 20.45 na antenie TVP2.

d2zpnhr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zpnhr