Trwa ładowanie...

"Czar par": Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jurorami programu TVP

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wezmą udział w powracającym programie TVP "Czar par". Jako jurorzy będą oceniać współpracę duetów w konkurencjach i doradzać, jak ją ewentualnie poprawić.

"Czar par": Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jurorami programu TVPŹródło: East News
d3pk487
d3pk487

"Czar par": Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jurorami

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel początkowo myśleli, że w programie "Czar par" mają wystąpić gościnnie. - Jak się okazało, że mamy być jurorami, to zrobiło się nam bardzo miło. Zobaczymy, jakie talenty odkryjemy. Program opiera się głównie na parach, ja liczę na ciekawe osobowości. Z tego, co wiemy, casting był ogromny, a ci, którzy się zakwalifikowali, to takie perełki osobowościowe - powiedziała Cichopek w "Pytaniu na śniadanie".

ZOBACZ TEŻ: Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

Aktorka i tancerz są małżeństwem 11 lat. 20 września przypada rocznica ich ślubu. W programie z pewnością wykorzystają swoje doświadczenie małżeńskie do wspierania uczestników. - Jako jurorzy mamy częściowy wpływ na to, kto wygra. Mamy zagrzewać do walki, wspierać ich i czasem wytykać, że nie są partnerami - mówiła.

Nie wiadomo, kto obok nich zasiądzie w jury programu "Czar par".

d3pk487

"Czar par" powraca do telewizji po 23 latach

"Czar par" to słynny program z lat 90., w którym rywalizują ze sobą duety, niekoniecznie małżeństwa lub osoby zaręczone. Uczestnicy mierzą się ze sobą w różnych konkurencjach i ćwiczeniach, w których wymagana jest jak najściślejsza współpraca.

Nową edycję poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Premiera we wrześniu na antenie TVP 2.

d3pk487
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pk487