Kasia z "Rolnik szuka żony" spędziła Dzień Kobiet jako singielka. Opublikowała wymowny wpis

Kasia złożyła życzenia na Dzień Kobiet
Kasia złożyła życzenia na Dzień Kobiet
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

09.03.2023 08:57, aktual.: 09.03.2023 10:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia zasłynęła w popularnym show TVP jako kandydatka Tomka. Miłości z rolnikiem dawała szansę dwa razy. Happy endu jednak nie było. Teraz zamieściła sugestywny wpis.

Kasia, zgłaszając się do "Rolnik szuka żony", nie kryła, że zrobiła to w poszukiwaniu miłości. Wysłała list do Tomka i gdy zaprosił ją na gospodarstwo, szybko okazało się, że nie tylko wpadł jej w oko. Kasia odnalazła się u niego na wsi i robiła sporo, by zawalczyć o jego względy. W trakcie nagrań wyraźnie między nimi iskrzyło.

Rolnik jednak sprawił jej dużą przykrość, kiedy finalnie wybrał nie ją, a Zuzę. Tomek niedługo później zorientował się, że popełnił błąd. Ze związku nic nie wyszło. W finale show pojawił się w parze... z Kasią. Jak się okazało, postanowili dać szansę swojemu związkowi.

Oboje zapewniali, że są szczęśliwi, o swojej relacji opowiadali później nieraz w telewizji, znajomi z programu sugerowali nawet, że skończy się zaręczynami, a tymczasem zakończyło się rozstaniem. Ostatecznie potwierdzili pogłoski, ale nie komentowali jego przyczyn.

Teraz Kasia zapewnia w sieci, że rozkwita. Zamieściła na Instagramie wymowny wpis, w którym już jako singielka zwróciła się do obserwatorek.

"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne. Kochane Kobietki, wszystkiego dobrego dla NAS!" - napisała.

Pod jej zdjęciami z bukietem róż posypały się życzenia i komplementy. "Wiele dobrego Kasieńko, aby twój piękny uśmiech zawsze gościł na twojej twarzy", "Tobie również dużo szczęścia i samych pogodnych dni", "Po za tym nie musimy się wszystkim podobać", "Dla mnie bomba i jaka brzydka, jak super jesteś", "Cudowna, piękna, naturalna"- piszą.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także