Trwa ładowanie...

Kamil z show TVN reaguje na hejterskie komentarze. "Idealni, żeby skrytykować"

Kamil Węgrzyn, jako uczestnik popularnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" mierzy się z komentarzami, często hejterskimi, widzów, którzy oglądają kolejne odcinki. Szybko znalazł jednak na nie sposób.

Share
Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Źródło: kadr z programu
d2tx16q

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jak dotąd sprawiają wrażenie najlepiej dobranej pary. A przynajmniej takiej, która rzeczywiście stara się poznawać i budować swój dopiero co rozpoczęty małżeński związek. Co ciekawe, to im początkowo widzowie nie dawali szans, podkreślając niedobranie przez ekspertów i różnicę wieku.

Tymczasem to właśnie Kamil udowodnił, że wie, jak starać się o kobietę i niezmiennie zabiega o żonę zaskakując ją kwiatami, upominkami i romantycznymi gestami. Iza, początkowo sceptyczna wobec świeżo poznanego męża zachowywała dystans, ale ostatecznie dała się ponieść i także nie szczędzi Kamilowi czułości.

Wyjątkowy czas dla Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

To właśnie oni najczęściej rozmawiają o wspólnej przyszłości, to między nimi pojawia się czułość i bliskość i… można już śmiało powiedzieć, że najprawdopodobniej zaczęło iskrzyć. Energiczna fryzjerka sama z lekkim zaskoczeniem przyznaje, że odnajduje w Kamilu coraz więcej cech, których poszukiwała w odpowiednim dla siebie partnerze. Ten zaś od chwili ślubu nie kryje zauroczenia wybraną dla niego żoną.

d2tx16q

I nawet widzowie zaczynają rozumieć, dlaczego eksperci zestawili ze sobą właśnie tę parę i że naprawdę małżonków sporo łączy. Co więcej, sami przyznali przed kamerami, że z każdą chwilą czuli się sobie bliżsi, a do tego bardzo cieszy ich fakt, że równie szybko polubiły się ich rodziny.

Kamil nie kryje też, że z chęcią śledzi nadawane odcinki z ich udziałem, zaznaczając enigmatycznie w mediach społecznościowych, że z przyjemnością wspomina udział. Fani dzięki temu mają pewność, że Kamil wciąż jest z Izą.

Zanim jednak wyjawi, czy małżeństwo przetrwało i telewizyjny eksperyment wypalił, ma inne zajęcie. Mierzy się z hejterami, ale we właściwy dla siebie sposób – z dużym dystansem i poczuciem humoru. Odpowiedział im na Instastory. Jak? Zobaczcie sami.

Instagram.com
Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" reaguje na hejtŹródło: Instagram.com
Instagram.com
Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejtŹródło: Instagram.com
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2tx16q

Podziel się opinią

Share
d2tx16q
d2tx16q