Trwa ładowanie...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tego o niej nie wiedzieliście

Z każdym odcinkiem programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznajemy coraz bliżej uczestników nowego sezonu. Jest jedna historia o Izabeli, której być może nie usłyszycie w produkcji TVN7.

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza historię ze swojego życiaIza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza historię ze swojego życiaŹródło: Materiały prasowe
d2ksc82
d2ksc82

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozkręciła się na dobre. Pary są już po ślubach i krótkich wakacjach. Teraz uczestników eksperymentu czeka odnalezienie się wspólnie w rzeczywistości, co w niektórych przypadkach już rodzi konflikty. Na dobrej drodze zdają się być Izabela i Kamil. Dostali potężne wsparcie od rodziny, która kibicuje ich małżeństwu. Internauci już słusznie zwracają uwagę, że Izabela i Kamil mają takie wsparcie w rodzinie, jak Agnieszka i Wojtek z poprzedniej edycji "Ślubu". A w ich przypadku to wsparcie było kluczowe w tworzeniu świetnej relacji, która trwa aż do dziś.

Ci, którzy mogli pomyśleć, że Kamil i Izabela różnią się temperamentem, mogą być zdziwieni ostatnim wyznaniem uczestniczki.

Zobacz: Wyjątkowy czas dla Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Iza rozmawiała z "Dzień dobry TVN" i przytoczyła historię, o której nie słyszeli jeszcze widzowie programu. Przyznała, że jej największym marzeniem było skoczenie ze spadochronem. Udało się je spełnić latem 2017 r.

d2ksc82

- Skok spadochronowy otrzymałam jako prezent urodzinowy od swojej rodziny. Było to dla mnie spełnienie kolejnego marzenia, które miałam na swojej liście. W drodze na skok towarzyszyła mi moja wspaniała mama, która jak zawsze dodawała mi otuchy, bo nie ukrywam, że emocje były bardzo duże - wspomina.

Izabela, która dała się do tej pory poznać jako spokojna, pogodnie nastawiona do życia fryzjerka, potrafi jednak zaskoczyć.

- Lubię adrenalinę! To były niesamowite emocje. Podekscytowanie, radość, szczęście, niesamowita adrenalina, a momentami nawet i stres. Kolejne marzenie to Flyspot, czyli tunel aerodynamiczny - dodała.

Kto wie, może spełni je razem z Kamilem?

d2ksc82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ksc82