Trwa ładowanie...
d3dg3t0

Kabaret Moralnego Niepokoju szydzi z PiS-u

Jeden z ulubionych kabaretów Polaków postanowił sparodiować działania partii rządzącej. W nowym internetowym serialu Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, bezpardonowo rozprawia się z PiS-em. Przesadził?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kabaret Moralnego Niepokoju szydzi z PiS-u
(Youtube.com)
d3dg3t0

Na początku roku Robert Górski należący do Kabaretu Moralnego Niepokoju zrezygnował z prowadzenia programu rozrywkowego pod nazwą "Latający Klub Dwójki". Jak sam tłumaczył, odszedł, ponieważ nie spodobały mu się zachodzące w TVP zmiany.

Teraz Kabaret Moralnego Niepokoju, który przez lata kpił z PO i Donalda Tuska, postanowił sparodiować działania partii rządzącej w najodpowiedniejszy dla siebie sposób. Lider grupy - Robert Górski stworzył internetowy format, którego akcja dzieje się w gabinecie Jarosława Kaczyńskiego w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy Nowogrodzkiej. Polityczny miniserial o wymownym tytule "Ucho prezesa" będzie miał premierę 9 stycznia 2017 roku.

W sieci pojawił się trailer nowego serialu Roberta Górskiego. W krótkim filmiku możemy zobaczyć, jak lider Kabaretu Moralnego Niepokoju bezpardonowo rozprawia się z PiS-em, a zwłaszcza z jego kontrowersyjnymi decyzjami w sprawie Telewizji Publicznej. Fani kabareciarza wydają się zachwyceni. Czy tym razem Górski przesadził?

   Youtube.com
(Youtube.com)

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3dg3t0

Podziel się opinią

Share
d3dg3t0
d3dg3t0