Trwa ładowanie...
dcf66m6

Zapomniał, kim jest jego kandydatka. Bezcenna reakcja Ewy

Józef z "Rolnik szuka żony" znów podpadł. Tym razem nie widzom, a swojej kandydatce. 66-letni farmer kompletnie zapomniał, z kim ma do czynienia. Był zdziwiony wiedzą, jaką posiada Ewa, choć ona, jak sama wielokrotnie wspominała, od dzieciństwa związana jest z życiem na wsi.
Share
Józef zapomniał, skąd pochodzi jego kandydatka Ewa
Józef zapomniał, skąd pochodzi jego kandydatka EwaŹródło: Kadr z programu "Rolnik szuka żony"
dcf66m6

"Rolnik szuka żony" wszedł w decydującą fazę. Uczestnicy wybrali tych, których zaproszą do swojego gospodarstwa. Każdy z nich miał twardy orzech do zgryzienia i trudno było zdecydować, komu dać, a komu odebrać szansę na miłość. Można jednak odnieść wrażenie, że najłatwiejszy wybór miał Józef. 66-letni wdowiec bez trudu wskazał, z którymi kandydatkami jest mu nie po drodze. I tak do Tarzymiechów Trzecich pojechały Apolonia, Ewa oraz Grażyna.

Gdy tylko panie zjawiły się na gospodarstwie, Józef oprowadził je po swoich włościach. Przechadzając się po ogrodzie, zadał swoim wybrankom podchwytliwą zagadkę.

- Zadam wam pytanie, nie wiem, czy będziecie umiały mi odpowiedzieć. Spotkamy tutaj takie drzewa, które w tej chwili owocują. I co to za drzewo jest? Czy któraś z pań mi powie?

dcf66m6

- Morwa? - spytała nieśmiało Ewa.

- Bardzo dobrze, czarna morwa! - ucieszył się Józek.

- Żadna nie otworzyła buzi, bo nie wiedziała, nie znały się na drzewach, to miałam okazję wysunięcia się po prostu. "Och tak, Ewa zgadła!" - ironizowała potem Ewa do kamery.

Czyżby Józef zapomniał, że jego kandydatka całe życie wychowywała się i pracowała na wsi, a jej pasją są ogrody?

dcf66m6

Magda z "Rolnik szuka żony" krytykowana przez widzów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dcf66m6

Podziel się opinią

Share
dcf66m6
dcf66m6