Trwa ładowanie...

Stanął w ogniu krytyki. Nie mógł utrzymać rąk przy sobie

Najstarszy uczestnik 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" od początku emisji wzbudzał oburzenie widzów. Senior lubił obłapiać swoje wybranki. Te w końcu powiedziały mu, co o tym myślą.

Józefowi z "Rolnik szuka żony" trudno było zmierzyć się z krytyką pań.Józefowi z "Rolnik szuka żony" trudno było zmierzyć się z krytyką pań.Źródło: TVP
d7tqfsg

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" nie brakowało emocji. Zawiedzione nadzieje, żale i niewypowiedziane pretensje znalazły w końcu źródło ujścia. Zemściło się to głównie na panach. Oberwali zarówno kandydaci rolniczki Magdy, jak i pozostali rolnicy w programie.

Osamotniony 66-letni Józef był najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem tej edycji. Zapewniał, że szuka prawdziwego uczucia, lecz jego zachowanie wskazywało na to, że przede wszystkim pragnie erotycznej zabawy.

- Wydaje mi się, że zachowywałem się w granicach, na jakie panie mi pozwalały. Panie były szczęśliwe, panie były zadowolone - oznajmił rolnik w finale. Słuchające go zza kulis Apolonia i Grażyna tylko pobłażliwie się uśmiechnęły, aby chwilę później skonfrontować Józefa z ich prawdziwymi odczuciami.

Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

- U mnie seksualność nie jest aż tak ważna jak u ciebie. Ten twój dotyk od początku mi się nie podobał. To było nie na miejscu - wyznała Apolonia.

d7tqfsg

Józef od razu rzucił ripostą. - To jak wybrać kobietę, nie dotykając jej? - wyparował. Próbował się bronić tym, że jego lepkie ręce były sposobem na to, aby zbliżyć się do uczestniczek programu, które same nie zabiegały o jego względy.

Koniec końców przeprosił Apolonię, choć zaznaczył, że nie rozumie swojej winy. - Nie czuję, żebym przekroczył jakąś granicę, ale jeśli coś takiego zrobiłem, to cię bardzo przepraszam. Powinnaś była powiedzieć: proszę wyjdź albo zachować jakąś minimalną odległość, że sobie nie życzysz, a ja bym uszanował twoją decyzję - zapewnił.

Józef szukał oparcia u Grażynki, licząc na to, że ta potwierdzi, że senior nie jest tak "wylewny". Jednak ona stanęła po stronie Apolonii i delikatnie wyjaśniła, że pewne zachowania rolnika zdegustowały panie. Widać było, że rolnik nie chce przyjąć tego, co mówiły do wiadomości.

Panie miały rację?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d7tqfsg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7tqfsg