Joanna Opozda jest samotną matką. Nie chce oddać synka do żłobka

Joanna Opozda ma synka z Antonim Królikowskim
Joanna Opozda ma synka z Antonim Królikowskim
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | Jacek Kurnikowski, asiaopozda

13.03.2024 17:45, aktual.: 13.03.2024 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda znana jest przede wszystkim z grania w komediach obyczajowych. W ostatnich latach jest o niej głośno jednak nie ze względów zawodowych, a za sprawą skandali związanych z życiem prywatnym. Tuż przed porodem jej ówczesny partner i ojciec dziecka, Antoni Królikowski, wdał się w romans z sąsiadką i porzucił aktorkę. To właśnie ona sprawuje opiekę nad ich dwuletnim synem.

W medialnej wojnie między – wciąż jeszcze nierozwiedzionymi – małżonkami dochodzi do kolejnych bitew. Antoni Królikowski oskarża żonę o utrudnianie mu kontaktów z dzieckiem i urządzanie przy chłopcu karczemnych awantur. Joanna Opozda z kolei dementuje plotki i walczy z byłym o płacenie (wg samego zainteresowanego zbyt wygórowanych) alimentów. W tym wszystkim jest oczywiście dwuletni Vincent, nad którym aktorka sprawuje samodzielną opiekę. I na razie nie zamierza z niej rezygnować chociażby dla kariery.

Joanna Opozda o synku. "Nie chcę tego robić mojemu dziecku"

Gwiazda całkowicie podporządkowała swoje życie Vincentowi. Przeprowadziła się z mieszkania do domu z ogródkiem (podobno nie podając byłemu partnerowi nowego adresu), w którym syn może się swobodnie bawić. Stara się tak organizować sobie czas, by jak najwięcej poświęcać go właśnie synkowi. Nie chce oddawać go do żadnej placówki. – Chodziłam do żłobka i mam traumę z tego okresu. Nie chcę robić tego mojemu dziecku. Choć oczywiście nie mogłabym sobie na to pozwolić, gdyby nie pomoc mamy – mówi w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Opozda była dla córki dużym oparciem, gdy zawalił jej się świat po głośnym rozstaniu z mężem. Kobieta musiała skorzystać też wówczas z pomocy specjalistów. To właśnie babcia zajmowała się chłopcem, gdy Joanna wróciła do pracy. Według niej samej nie może ona liczyć na pomoc Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, mamy Antka, która ponoć miała odwoływać spotkania z wnukiem czy nie zjawiać się na jego urodzinach. W związku z tym na drugie nie została już zaproszona.

Joanna Opozda patrzy z nadzieją w przyszłość. "Zaczynam kolejny rozdział"

Jak czytamy w "Twoim Imperium", 35-latka pozytywnie myśli jednak o przyszłości. – Trzeba sięgnąć po nowe. Zaakceptować fakt, że coś się skończyło. Ja zaczynam kolejny rozdział mojego życia – skomentowała.

W połowie ubiegłego roku w mediach pojawiły się zdjęcia Opozdy, na których uwieczniono, jak bawiła się z o 10 lat młodszym od niej Janem, studentem prawa i absolwentem zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Być może znalazła więc już szczęście u boku innego mężczyzny?

Gdzie gra Joanna Opozda?

W ostatnim czasie Joannę Opozdę mogliśmy oglądać m.in. w serialu "Tajemnice polskich fortun", powiązanym z dwiema częściami filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". W wakacje będzie miał premierę "Wieczór kawalerski" Szymona Gonery z jej udziałem.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także