Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia?" popularniejsza niż "X Factor" i "Mam talent!"

"Jaka to melodia?" popularniejsza niż "X Factor" i "Mam talent!"Źródło: AKPA
d4aegxo
d4aegxo

Najpopularniejszym programem 2011 roku był teleturniej Jaka to melodia?, który oglądało więcej widzów niż programy typu talent-show X Factor i Mam talent!. Wspominany X Factor był jednak liderem wśród widzów z grupy komercyjnej.

Najchętniej oglądany odcinek teleturnieju Jedynki Jaka to melodia?, który został nadany 9 stycznia 2011 roku, przyciągnął przed ekrany 6,19 mln widzów przy udziale wynoszącym 39,48 proc. - pokazują dane Nielsen Audience Measurement przygotowane dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Drugą pozycję zajął X Factor (TVN) z oglądalnością na poziomie 5,51 mln widzów (to widownia odcinka z 10 kwietnia br.), a trzeci był Mam talent! (TVN) z wynikiem wynoszącym 4,84 mln osób.

W rankingu znalazło się aż 9. pozycji z anteny TVP 2 (najwyżej na miejscu szóstym uplasowała się \Bitwa na głosy z 4,39-mln widownią), trzy z oferty TVN, dwa programy z Polsatu i jeden z anteny TVP 1, czyli wspomniana Jaka to melodia?.

d4aegxo

Wśród osób w wieku 16-49 lat najwięcej widzów - 3,03 mln - miał X Factor na drugim miejscu znalazł się Mam talent! (2,32 mln), a na podium uplasował się jeszcze talent-show Polsatu Must be the music z widownią na poziomie 2,23 mln osób.

W tym zestawieniu najwięcej programów umieściła nie Dwójka, ale stacja TVN. Jest ich siedem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d4aegxo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aegxo