Trwa ładowanie...

Jacek Kurski może wrócić do zarządu TVP. Wkrótce głosowanie nad powrotem

Jacek Kurski ma szansę wrócić do zarządu Telewizji Polskiej. Przewodniczący Rady Mediów Narodowych zarządził głosowanie nad wnioskiem o powrót byłego prezesa TVP. Ma ono odbyć się na dniach.

Jacek Kurski może wrócić do zarządu TVP. Wkrótce głosowanie nad powrotemŹródło: ONS.pl
d3t248u
d3t248u

Jacek Kurski był prezesem TVP od stycznia 2016 r. do marca 2020 r. Potem objął funkcję doradcy zarządu stacji. Teraz do Rady Mediów Narodowych (RMN) wpłynął wniosek o przywrócenie go do zarządu.

"Jacek Kurski wraca do zarządu TVP. Rada Mediów Narodowych ma dwa dni na głosowanie" - donosi na Twitterze dziennikarka "Dziennika Gazety Prawnej" Elżbieta Rutkowska.

ZOBACZ TEŻ: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Krzysztof Czabański, prezwodniczący RMN, potwierdził "Presserwisowi", że zarządził głosowanie nad wnioskiem. - Z wnioskiem o powołanie pana Jacka Kurskiego do zarządu telewizji zwrócił się do mnie prezes TVP pan Maciej Łopiński (p. o. prezesa stacji po odwołaniu Kurskiego - przyp. red.). Uznałem trafność tego wniosku - powiedział.

d3t248u

Głosowanie ma się odbyć w ciągu dwóch dni.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Łopiński przyznał, że Kurski miałby duże szanse na powrót na stanowisko prezesa TVP. - Jeśli Jacek Kurski zdecyduje się na start w konkursie na prezesa TVP i wystartuje, to będzie miał duże szanse na wygraną. Będzie bardzo dobrym kandydatem i prezesem również będzie dobrym - mówił "Super Expressowi".

d3t248u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t248u