Trwa ładowanie...

Kuriozalne słowa z TVP. "Stacja prawidłowo i prawdziwie pokazuje Tuska"

Nagonka TVP na Donalda Tuska, zwłaszcza w "Wiadomościach", jest faktem. Eksperci policzyli już, ile razy pokazano słynną wypowiedź "fur Deutschland", a internetowi szydercy zrobili z tej obsesji TVP niezły użytek, komentując ją w mediach społecznościowych. Żadnej nagonki jednak w swoich szeregach ma nie widzieć Jacek Kurski.

Jacek Kurski jest zadowolony z poziomu programów informacyjnych TVP. Nagonki na Tuska ma nie dostrzegać Jacek Kurski jest zadowolony z poziomu programów informacyjnych TVP. Nagonki na Tuska ma nie dostrzegać Źródło: vod
dd4vno9
dd4vno9

Krzysztof Luft, członek rady programowej TVP, zdradził w najnowszym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" jak Jacek Kurski przedstawia na spotkaniach tego gremium działalność informacyjną i publicystyczną stacji. Prezes TVP jest ponoć dumny z wysokiego poziomu i profesjonalizmu swoich programów.

Ma także pozostawać głuchy na krytykę opozycji o brak pluralizmu, obiektywizmu czy jawne sprzyjanie rządzącym, wypierając nawet to, co jest oczywiste. Tak, jak chociażby nagonka na Donalda Tuska w "Wiadomościach", które obsesyjnie traktują lidera Platformy. Jak ujawnił Krzysztof Luft, zdaniem Kurskiego, wszystko jest jednak w porządku, a prezes TVP nie ma się z czego tłumaczyć.

Krystyna Janda: "Jestem atakowana przez Wiadomości TVP. Ale ja się z głupszymi nie zadaję!"

"(...)TVP tak przedstawia Donalda Tuska i opozycję, bo to jest prawidłowy opis rzeczywistości, ponieważ to jest prawda" - przytacza narrację Kurskiego Krzysztof Luft, który na ostatnim spotkaniu rady programowej TVP usłyszał także, że:

"Pan prezes nie przyznaje się do wspierania władzy, tylko do tego, że TVP ma znakomite programy informacyjne, które przedstawiają prawdę i prawdziwy obraz rzeczywistości".

dd4vno9

Jak z ubolewaniem podsumował Luft, choć propagandowa machina TVP często bywa toporna i nieraz przyprawia o zażenowanie, to niestety jest skuteczna. "Poza Rosją, Białorusią i Węgrami nie znam w Europie krajów z takimi patologicznymi telewizjami publicznymi" - podsumował były członek KRRiT.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dd4vno9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd4vno9