Trwa ładowanie...

Jacek Karnowski podczas Polsat SuperHit Festiwal: "Witamy na jedynym niezależnym festiwalu w Polsce!"

Wystarczyło jedno zdanie wypowiedziane przez prezydenta Sopotu, aby publiczność zareagowała gromkimi brawami.

Jacek Karnowski podczas Polsat SuperHit Festiwal: "Witamy na jedynym niezależnym festiwalu w Polsce!"Źródło: ONS.pl
d4d7b2u
d4d7b2u

Bursztynowe Słowiki - nagroda nieodłącznie związana z historią sopockich festiwali - pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal znalazły się w rękach zespołu T.Love oraz Michała Bajora. I to właśnie podczas wręczania statuetki temu drugiemu artyście, doszło do niespodziewanego przytyku w stronę konkurencyjnej imprezy - festiwalu w Opolu.

- Witamy na jedynym niezależnym festiwalu w Polsce! - powiedział radośnie Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, który pojawił się na scenie z Bursztynowym Słowikiem dla Bajora.
To jedno zdanie wystarczyło, aby Opera Leśna stała się przez chwilę najgłośniejszym miejscem w Polsce. Gromkim brawom i gorącym wiwatom nie było końca. Trudno się jednak dziwić tej entuzjastycznej reakcji. Wciąż nie widać bowiem końca afery, jaka w tym roku wybuchła wokół Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Oprócz tego, podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal energetyczne show dała jak zawsze niezawodna Agnieszka Chylińska, a publiczność odśpiewała z Michałem Szpakiem jego hit z Eurowizji - "Color of Your Life". Z kolei w Koncercie Platynowym ze swoimi przebojami wystąpili jeszcze: Ania Dąbrowska, Kortez, Sylwia Grzeszczak, Dżem, Piersi oraz Sarsa. Nie zabrakło również wzruszającego pożegnania Zbigniewa Wodeckiego, o którym pisaliśmy tutaj.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4d7b2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d7b2u