Trwa ładowanie...
ycipk-355sbt

Polsat pożegnał Zbigniewa Wodeckiego. Publiczność wstała z miejsc

Stacja oddała cześć zmarłemu niedawno Zbigniewowi Wodeckiemu. Tak wzruszającego pożegnania jeszcze nie widzieliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Wodecki
Zbigniew Wodecki (ONS.pl)
ycipk-355sbt

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal rozpoczęła się niepozornie. Najpierw Teatr Roma dał popis swoich wokalno-tanecznych umiejętności, a później prowadzący (Natalia Szroeder, Darek Maciborek i Krzysztof Ibisz) uroczyście powitali publiczność zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie.

Po chwili ze sceny rozbrzmiała melodia "Opowiadaj mi tak", a gospodarze tego wieczoru łamiącymi się głosami przypomnieli widzom, że to właśnie w Sopocie, dokładnie rok temu, Zbigniew Wodecki świętował swój jubileusz oraz odbierał statuetkę Bursztynowego Słowika. Poruszeni prowadzący opowiedzieli, jak wielkim artystą był dla nich muzyk, i że wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem.

Gdy tylko na telebimach pojawiło się czarno-białe zdjęcie Wodeckiego i rozbrzmiały pierwsze dźwięki jego piosenki, sopocka publiczność wstała z miejsc, oklaskując zmarłego niedawno artystę. Wielu z nich miało łzy w oczach. Choć Szroeder i Ibisz usiłowali coś jeszcze dopowiedzieć, widzowie nie dali im dokończyć. Brawa jeszcze długo rozbrzmiewały w Operze Leśnej.

ycipk-355sbt

- Wspominamy przyjaciela, przyjaciela "Fundacji Polsat", naszej stacji i nas wszystkich Zbigniewa Wodeckiego. Ta wiadomość wiąż do nas nie dociera mimo, że parę dni minęło od tej tragicznej wiadomości - powiedział Ibisz jeszcze przed koncertem.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

ycipk-355sbt

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-355sbt

ycipk-355sbt
ycipk-355sbt