Qaqwqwrqw

Polsat pożegnał Zbigniewa Wodeckiego. Publiczność wstała z miejsc

Stacja oddała cześć zmarłemu niedawno Zbigniewowi Wodeckiemu. Tak wzruszającego pożegnania jeszcze nie widzieliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Wodecki
Zbigniew Wodecki (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal rozpoczęła się niepozornie. Najpierw Teatr Roma dał popis swoich wokalno-tanecznych umiejętności, a później prowadzący (Natalia Szroeder, Darek Maciborek i Krzysztof Ibisz) uroczyście powitali publiczność zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie.

Po chwili ze sceny rozbrzmiała melodia "Opowiadaj mi tak", a gospodarze tego wieczoru łamiącymi się głosami przypomnieli widzom, że to właśnie w Sopocie, dokładnie rok temu, Zbigniew Wodecki świętował swój jubileusz oraz odbierał statuetkę Bursztynowego Słowika. Poruszeni prowadzący opowiedzieli, jak wielkim artystą był dla nich muzyk, i że wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem.

Gdy tylko na telebimach pojawiło się czarno-białe zdjęcie Wodeckiego i rozbrzmiały pierwsze dźwięki jego piosenki, sopocka publiczność wstała z miejsc, oklaskując zmarłego niedawno artystę. Wielu z nich miało łzy w oczach. Choć Szroeder i Ibisz usiłowali coś jeszcze dopowiedzieć, widzowie nie dali im dokończyć. Brawa jeszcze długo rozbrzmiewały w Operze Leśnej.

Qaqwqwrqw

- Wspominamy przyjaciela, przyjaciela "Fundacji Polsat", naszej stacji i nas wszystkich Zbigniewa Wodeckiego. Ta wiadomość wiąż do nas nie dociera mimo, że parę dni minęło od tej tragicznej wiadomości - powiedział Ibisz jeszcze przed koncertem.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Qaqwqwrqw

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw