WP
WP

Izabela Janachowska - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Izabela Janachowska ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Podziel się
WP

Izabela Janachowska - polska tancerka i prezenterka telewizyjna.

Izabela Janachowska pochodzi ze Szczecina. Treningi rozpoczęła w wieku 8 lat. Sławę zyskała jako tancerka najwyższej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych. Była w gronie nielczynych Polek, które osiągnęły a następnie utrzymała przez większość swojej kariery światowy poziom w jednej z najbardziej wymagających konkurencji na świecie – „"10 tańcach". Janachowska wielokrotnie zdobywała medale Mistrzostw Polski. Startowała również w konkursach rangi międzynarodowej.

Izabela Janachowska w 2009 roku zdebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami". W dziweiątej edycji show występowała wraz z aktorem Wojciechem Medyńskim. Para zajęła siódmą lokatę. W kolejnych odsłonach programu towarzyszyli jej Radosław Majdan (4. miejsce), Przemysław Saleta (10. miejsce), Paweł Staliński (2. miejsce), Zbigniew Urbański (14. miejsce) i Rafał Brzozowski (7. miejsce).

W roku 2015 Janachowska nawiązała współpracę z telewizją TVN Style, gdzie początkowo prowadziła program "I że cię nie opuszczę aż do ślubu". W formacie tym tancerka pomagała przyszłym młodym parom w organizacji ceremonii ślubnej i wesela w bardzo krókim czasie. Ostatnio Janachowska została prowadzącą programu "W czym do ślubu?".

Izabela Janachowska jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego.

Data urodzenia

05.09.1986

Miejsce urodzenia

Szczecin

Profesja

Tancerka, prezenterka

WP
WP