Izabela Janachowska umówiła się z milionerem z grzeczności. Nie wiedziała, ile ma lat

Izabela Janachowska opowiedziała o początkach relacji z mężem
Izabela Janachowska opowiedziała o początkach relacji z mężem
Źródło zdjęć: © AKPA

24.10.2022 13:52, aktual.: 24.10.2022 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tancerka opowiedziała o relacji z milionerem. W ostatnim wywiadzie zdradziła też, że nie miała pojęcia o wieku swojego adoratora. "O tym, ze dzieli nad 27 lat, dowiedziałam się dużo później, kiedy byłam już po uszy zakochana" - przyznała Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swojej relacji z Krzysztofem Jabłońskim. Choć tancerka i milioner są szczęśliwym małżeństwem już 10 lat, ich uczucie jest wciąż deprecjonowane, głównie z powodu dzielącej ich różnicy wieku. Na szczęście przez lata nieco się to zmieniło.

Gdy ten związek wyszedł na jaw, wzbudzał w bulwarowej prasie niezdrową fascynację. "Ludzie dają sobie prawo do oceniania i krytykowania, nie zdając sobie sprawy, jak niesprawiedliwe i krzywdzące są te opinie" - powiedziała celebrytka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Choć wiele osób nie wróżyło im świetlanej przyszłości, Janachowska i Jabłoński są bardzo szczęśliwi. Mają trzyletniego syna i bajkowe życie na najwyższym poziomie. Nie ma wątpliwości co do tego, że przy mężu milionerze, celebrytka mogłaby odpuścić sobie pracę. Ona jednak wybrała inaczej.

"Nie jestem kobietą, która da się zamknąć w złotej klatce i zrezygnuje z aspiracji zawodowych" - stwierdziła prowadząca "Tańca z gwiazdami". W wywiadzie Izabela Janachowska wspomniała też o tym, jak mąż zabiegał o jej względy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pamiętam, jak zabiegał o spotkanie ze mną, a ja byłam na takim etapie życia, że nie szukałam miłości. Z grzeczności umówiłam się z nim na szybką kawę, która zmieniła się w 10 lat wspólnego życia" - opowiedziała tancerka. - "O tym, że dzieli nad 27 lat, dowiedziałam się dużo później, kiedy byłam już po uszy zakochana" - przyznała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (81)
Zobacz także