Trwa ładowanie...
06-03-2017 11:17

Internauci wyśmiewają serial historyczny TVP: "Scena jak z filmu o superbohaterach"

Film "Historia Roja" nie był arcydziełem kinematografii, mimo to postanowiono przerobić go na serial i dodać kilka scen. Produkcja, która zadebiutowała niedawno w telewizji wywołała falę krytyki, a widzowie nie zostawili na niej suchej nitki. Dlaczego?

Internauci wyśmiewają serial historyczny TVP: "Scena jak z filmu o superbohaterach"Źródło: Youtube.com
dzq27au
dzq27au

Serial o żołnierzach wyklętych nie przypadł do gustu internautom. Produkcja pokazuje więcej niż film, jednak niektóre wątki budzą skrajne emocje i przywołują skojarzenia z superbohaterami. W jednej z pierwszych scen Mieczysław Dziemieszkiewicz ps. "Rój" zostaje zatrzymany przez Niemców w lesie. Nagle pojawiają się koło niego pszczoły. Początkowo jedna, a po kilku sekundach cały rój. Niemcy odganiają owady i zaczynają uciekać, a Dziemieszkiewicz stoi spokojnie i zaczyna się modlić. Co budzi największe zdziwienie, to fakt, że ze spotkania z tyloma żądłami wychodzi bez szwanku.

- Takie pseudo-seriale tylko ośmieszają prawdziwych bohaterów podziemia niepodległościowego. Ich historie zasługują na prawdziwe profesjonalne kino, a nie na "wesołą twórczość na zamówienie" – napisała jedna z internautek (zachowano oryginalną pisownię).

- Śmiać się czy płakać? Oto jest pytanie. Bo to co TVP robi już nawet zabawne nie jest, tylko żenujące...

- Pszczoły wyklęte to idealny temat na kolejną, kasową animację dla dzieci.

dzq27au

A wy jak oceniacie najnowszy serial TVP?

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com
dzq27au
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzq27au