Trwa ładowanie...
06-03-2017 07:53

Odpadnięcie Sawczuk z "Tańca z gwiazdami" to zemsta widzów za "Szopkę noworoczną" w TVP?

Katarzyna Sawczuk, mimo że nie zatańczyła najgorzej, jako pierwsza odpadła z "Tańca z gwiazdami". Internauci są przekonani, że powodem tej decyzji, jest zaangażowanie aktorki w "Szopkę noworoczną" Marcina Wolskiego w TVP1.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Odpadnięcie Sawczuk z "Tańca z gwiazdami" to zemsta widzów za "Szopkę noworoczną" w TVP?Źródło: AKPA
d17u6jy
d17u6jy

Fabuła "Szopki noworocznej", którą wyemitowano 31 grudnia 2016 roku o godz. 22.20 w TVP1, została osadzona w muzeum. Grupa gości, oglądając wystawione dzieła sztuki, komentowała wydarzenia polityczne i społeczne, które miały miejsce w ciągu kilku ostatnich lat. W programie wystąpili m.in. Katarzyna Sawczuk, Jacek Borkowski, Jerzy Zelnik, Tadeusz Chudecki i Andrzej Rosiewicz. Ich polityczne żarty nie wszystkim się jednak spodobały.

Poirytowani widzowie nie tylko dali upust swoim emocjom na profilach aktorów w portalach społecznościowych, ale również przystąpili do znacznie poważniejszego protestu. Do 3 stycznia br. do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło osiem skarg na program autorstwa Marcina Wolskiego, dyrektora TVP2.

Kadr z programu TVP
Źródło: Kadr z programu TVP

Choć od wyemitowania "Szopki noworocznej" minęły już trzy miesiące, okazuje się, że widzowie wciąż nie zapomnieli o udziale aktorów w tym programie. Najboleśniej przekonała się o tym Katarzyna Sawczuk. Młodziutka aktorka, mimo że nie znalazła się na ostatnim miejscu w klasyfikacji jurorów, jako pierwsza musiała pożegnać się z show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Internauci są przekonani, że powodem tej decyzji, jest właśnie zaangażowanie Sawczuk w "Szopkę noworoczną" TVP.

d17u6jy

"Przypomniano młodej dziewczynie szopkę,długo będzie się ona za nią ciągnęła", "Udział w szopce drogo ją kosztował, szkoda tylko partnera. Coś za coś... Za bardzo się pcha wszędzie i lansuje, a i partnerów nazmieniała już wielu w tak młodym wieku... Jak się okazało, nie wszyscy to akceptują i sms-ów zabrakło...", "Jednak mamy mądrych widzów, nie zapomnimy. Jej miejsce tylko u Kurskiego w tv narodowej", "Tak, Kasieńko droga, podziękowali ci widzowie za udział w tym noworocznym szambie! Bardzo się cieszę! Na przyszłość, drogie dziecko, zastanów się trzy razy nad swoimi wyborami, za które się gorzko płaci. Twoja mina po ogłoszeniu wyników była warta wszystkie pieniądze, moje gratulacje!" - to tylko niektóre z komentarzy, które zalały oficjalny profil "Tańca z gwiazdami" na Facebooku (zachowano oryginalne pisownie).

Zobacz także: Katarzyna Sawczuk na treningach do "Tańca z gwiazdami"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17u6jy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17u6jy