Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami": odpada Katarzyna Sawczuk, jedna z faworytek!

Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami": odpada Katarzyna Sawczuk, jedna z faworytek!
Źródło zdjęć: © AKPA

04.03.2017 09:46, aktual.: 04.03.2017 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okazało się, że widzowie nie polubili narzekającej na bycie "za szczupłą", żeby tańczyć byłej dziewczyny Antka Królikowskiego… Słusznie?

Kiedy Polsat przechwycił licencję na "Taniec z gwiazdami" po TVN-e, mało kto wierzył, że format ten uda się skutecznie reanimować, a na dodatek jeszcze na nim zarobić. Okazało się jednak, że miłość do tańca w narodzie nie zaginęła, celebryci nadal garną się do podreperowania domowego budżetu za pomocą wygłupów na parkiecie, zaś reklamodawcy wciąż chcą umieszczać tam swoje spoty.

Wieczorem zadebiutował więc siódmy sezon "Tańca z gwiazdami" w Polsacie, czyli 20 (!) sezon show w ogóle.

Nikogo nie dziwi już, że to wśród tancerzy, nie zaś gwiazd, jest więcej znanych twarzy. Z drugiej strony program pozostaje trampoliną - no, może trampolinką - dla jego uczestników. Nie są to może imponujące kariery czy duże pieniądze, ale rola w nowym serialu czy kontrakt z producentem kosmetyków pomoże spłacić niejeden kredyt. Zwycięzca poprzedniej edycji, Robert Wabich, znany do tej pory głównie z licznych, drugoplanowych ról (m.in. u Wojciecha Smarzowskiego), został niedawno zaangażowany do polsatowskiej "Pierwszej miłości".

I tak, na parkiecie zobaczyliśmy piosenkarkę Natalię Szroeder w parze z Janem Klimentem, aktora Roberta Koszuckiego z Hanną Żudziewicz, aktorkę Dominikę Gwit z wracającym do show po latach Żorą Koroliowem, aktora Michała Malinowskiego i Agnieszkę Kaczorowską (prawdziwą gwiazdę programu pod skrzydłami Polsatu), dziennikarkę Paulinę Chylewską z Jackiem Jeschke, kabareciarza Mariusza Kałamagę z Waleriją Żurawlewą, Miss Świata Głuchoniemych Iwonę Cichosz w parze ze Stefano Terrazzino (wielki powrót po kilku latach i zwycięstwie w "Twoja twarz brzmi znajomo"), dziennikarza Tomasza Zimocha z Pauliną Biernat, aktora Marcina Korcza z Wiktorią Omyłą, aktorkę Monikę Mariotti z głodnym zwycięstwa Rafałem Maserakiem oraz aktorkę Katarzynę Sawczuk, byłą dziewczynę Antoniego Królikowskiego, w parze z drugim z braci Jeschke, Wojtkiem.

Do prowadzenia show wróciła Paulina Sykut-Jeżyna, która pomiędzy edycjami urodziła swoje pierwsze dziecko. Towarzyszył jej, jak zawsze, Krzysztof Ibisz, zaś popisy taneczne oceniali Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.

Pierwszy odcinek zakończył się pewnym zaskoczeniem - z show jako pierwsza pożegnała się Katarzyna Sawczuk, typowana na jedną z faworytek. 20-latka zaprezentowała się w tangu, które ocenione zostało całkiem wysoko, jak na pierwszy występ, bo na 29 punktów. Niestety okazało się, że narzekająca na bycie "za szczupłą", żeby tańczyć Kasia nie wzbudziła sympatii widzów i nie zdobyła odpowiedniej ilości ich głosów, żeby przejść dalej.

Najwyżej oceniony został z kolei walc angielski Chylewskiej i drugiego z braci Jeschke - aż na 37 punktów.

To było tak poprawne, tak dobre, ja wstanę do ciebie i powiem ci tak: to jest pierwszy odcinek, kochana! Co będzie dalej? To było genialne - zachwycała się Chylewską Iwona.

Miejmy nadzieję, że sukcesy dziennikarki Telewizji Polskiej nie pokrzyżują jej planów w macierzystej stacji, z którą związana jest od kilkunastu lat. Historia polskiego show biznesu pokazuje, że takie mariaże nie kończą się zazwyczaj najlepiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (167)
Zobacz także