Trwa ładowanie...
01-03-2017 17:49

"Sekrety ojca" zastąpią "Grzech Fatmagul". Będziecie oglądać?

Na antenie TVP1, zamiast dramatu skrzywdzonej dziewczyny, zobaczymy zwariowaną rodzinną historię - "Sekrety ojca". Nie zabraknie w niej jednak łez, intryg i romansów. O czym będzie opowiadać nowy serial Jedynki?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Sekrety ojca" zastąpią "Grzech Fatmagul". Będziecie oglądać?Źródło: Youtube.com
d2693g2
d2693g2

"Sekrety ojca" to turecki serial, który ma zastąpić w ramówce TVP1 zakończoną niedawno telenowelę "Grzech Fatmagul". Tym razem, głównym bohaterem będzie mężczyzna, a zamiast ubogich i spokojnych ludzi, pojawią się ekstrawaganccy bogacze. Produkcja ukaże historię Kemala, bogatego biznesmena, który prowadzi podwójne życie. W Stambule mieszka z żoną, synem i córką, zaś w Adanie ma drugą rodzinę – ukochaną z młodości i dzieci-bliźnięta. Gdy tytułowe "sekrety ojca" wychodzą na jaw, mężczyzna musi podjąć trudne decyzje i zaczyna walkę o szczęście swoich dzieci.

Telenowela w oryginale nosi tytuł "Babam ve Ailesi" i powstała w 2016 roku. Składa się z 13 odcinków po 120 minut. Polscy widzowie obejrzą serial podzielony na krótsze, 45-minutowe epizody. "Sekrety ojca" będzie można oglądać w Jedynce od poniedziałku do piątku. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w piątek 3 marca o 8:40.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2693g2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2693g2