Trwa ładowanie...
ycipk-4jhsuu

"Gra o tron": nakręcono alternatywne zakończenie! Jeden z aktorów się wygadał

Kristofer Hivju, grający rudowłosego Tormunda, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że "dla zabawy" nakręcono inne zakończenie "Gry o tron". Fani marzą, by je poznać!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kristofer Hivju jako Tormund
Kristofer Hivju jako Tormund (Materiały prasowe)
ycipk-4jhsuu

Niemal dwa miliony widzów "Gry o tron" podpisało petycję, by twórcy jeszcze raz podeszli do tematu ósmego sezonu kultowego serialu, dając wyraz swojemu rozczarowaniu tym, jak zakończono serię. Nie chodzi tylko o to, że trudno zadowolić każdego widza, czy o to, że ludziom jest zwyczajnie żal, że żegnają swoich bohaterów.

Ósmy sezon "Gry o tron" jest obiektywnie najgorszą częścią serialu, bohaterowie spłyceni, fabuła skrócona, wiele wątków rozwiązanych wręcz absurdalnie. Czarę goryczy przelał... kubek po kawie zostawiony na planie.

Kristofer Hivju w jednym z ostatnich wywiadów wygadał się:

ycipk-4jhsuu

- Cóż, nakręciliśmy alternatywne zakończenie. Głównie dla zabawy, ale nie jestem pewien, czy w ogóle wolno mi o tym mówić.

Gdy dziennikarze chcieli dowiedzieć się czegokolwiek więcej na ten temat, postanowił milczeć. Chyba nigdy się nie dowiemy, jak mógł skończyć się ten jeden z najlepszych seriali w historii.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-4jhsuu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jhsuu

ycipk-4jhsuu
ycipk-4jhsuu