Trwa ładowanie...
d15vb2z

"Gra o tron": nakręcono alternatywne zakończenie! Jeden z aktorów się wygadał

Kristofer Hivju, grający rudowłosego Tormunda, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że "dla zabawy" nakręcono inne zakończenie "Gry o tron". Fani marzą, by je poznać!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kristofer Hivju jako Tormund
Kristofer Hivju jako Tormund (Materiały prasowe)
d15vb2z

Niemal dwa miliony widzów "Gry o tron" podpisało petycję, by twórcy jeszcze raz podeszli do tematu ósmego sezonu kultowego serialu, dając wyraz swojemu rozczarowaniu tym, jak zakończono serię. Nie chodzi tylko o to, że trudno zadowolić każdego widza, czy o to, że ludziom jest zwyczajnie żal, że żegnają swoich bohaterów.

Ósmy sezon "Gry o tron" jest obiektywnie najgorszą częścią serialu, bohaterowie spłyceni, fabuła skrócona, wiele wątków rozwiązanych wręcz absurdalnie. Czarę goryczy przelał... kubek po kawie zostawiony na planie.

Kristofer Hivju w jednym z ostatnich wywiadów wygadał się:

d15vb2z

- Cóż, nakręciliśmy alternatywne zakończenie. Głównie dla zabawy, ale nie jestem pewien, czy w ogóle wolno mi o tym mówić.

Gdy dziennikarze chcieli dowiedzieć się czegokolwiek więcej na ten temat, postanowił milczeć. Chyba nigdy się nie dowiemy, jak mógł skończyć się ten jeden z najlepszych seriali w historii.

Materiały prasowe
d15vb2z

Podziel się opinią

Share

d15vb2z

d15vb2z