Trwa ładowanie...
ycipk-3zr1wg

"Gra o Tron": zagadka kubka po kawie na planie rozwikłana? Emilia Clarke wyjawiła, czyja to wina

Ostatni sezon "Gry o tron" rozczarował miliony fanów tej kultowej produkcji. Pomijając ogromne skróty narracyjne, powierzchowne potraktowanie najważniejszych postaci i nielogiczne rozwiązania fabuły nie dało się nie zauważyć... zwykłego niedbalstwa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka na planie "Gry o tron" HBO
Wpadka na planie "Gry o tron" HBO (HBO)
ycipk-3zr1wg

Dla wielu widzów kubek po kawie pozostawiony na planie i widoczny w jednym z odcinków to było po prostu za dużo! Do tego karygodnego przeoczeniu doszło podczas kręcenia czwartego odcinka ósmego sezonu. W sali, gdzie odbywa się narada, a potem uczta w Winterfell przed zadumaną Daenerys (Emilia Clarke) stoi papierowy kubek po kawie ze znanej sieciówki. Widzowie "Gry o tron" byli oburzeni!

Niedawno Emilia Clarke była gościem Jimmy'ego Fallona (promuje swój najnowszy, świąteczny film). Tam gospodarz zapytał ją o tę wpadkę twórców. Jak zwykle roześmiana aktorka wyjawiła, że Conleth Hill (który grał Varysa), zdradził jej, że to on jest winny całego tego zamieszania. Clarke podkreśliła jednak, że mówiąc jej o tym, kolega z planu był "kompletnie pijany". Kto wie, może jednak wyznał prawdę?

ycipk-3zr1wg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3zr1wg

ycipk-3zr1wg
ycipk-3zr1wg