Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2019 wystartowała! To wielki dzień dla TVP i Jacka Kurskiego

Eurowizja Junior 2019 właśnie się rozpoczęła. Na scenę wychodzą pierwsi uczestnicy żądni wygranej. Wszyscy wyczekują już tylko Viki Gabor, która będzie reprezentowała nasz kraj w Gliwicach.

Share
Eurowizja Junior 2019 wystartowała! To wielki dzień dla TVP i Jacka KurskiegoŹródło: East News, fot: East News
d3gbmlm

Eurowizja Junior 2019 już ściągnęła przed telewizory miliony ludzi, którzy ciekawi są losów uczestników ze swoich krajów. Na eurowizyjnej scenie nie zabrakło Roksany Węgiel, która w towarzystwie Aleksandra Sikory i Idy Nowakowskiej prowadzi wydarzenie.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

To właśnie dzięki młodej wokalistce tegoroczna Eurowizja Junior odbywa się w Gliwicach. Roksana Węgiel przebojem podbiła europejski rynek muzyczny. Dzięki temu znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym kontynencie. Jej wielki hit "Anyone I Want to Be" nucą teraz wszyscy.

d3gbmlm

Już za moment stanie się jasne, który głos młodego pokolenia jest najbardziej pożądanym w Europie. Eurowizja Junior 2019 po raz kolejny budzi ogromne emocje.

Według krytyków Viki Gabor ma spore szanse powtórzyć wielki sukces Roksany Węgiel z ubiegłego roku. Przypomnijmy, że poprzednią edycję Eurowizji Junior, którą wygrała, odbywała się w Mińsku.

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior. Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć. Jeśli Gabor przedłuży pasmo swoich sukcesów za sprawą zwycięstwa w finale, z miejsca zostanie prawdziwą superbohaterką sceny muzycznej.

d3gbmlm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gbmlm
d3gbmlm