Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki szaleje z dziećmi na widowni! Pokazał zdjęcia

Eurowizja Junior 2019 trwa. Wciąż czekamy, czy Viki Gabor sięgnie po zwycięstwo tak, jak rok temu Roksana Węgiel. Mateusz Morawiecki pokazał zdjęcie z publiczności. Także i on w towarzystwie swoich dzieci kibicuje 12-latce z Polski!

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki szaleje z dziećmi na widowni! Pokazał zdjęciaŹródło: Facebook.com, fot: Facebook
d1aqncd
d1aqncd

Eurowizja Junior 2019 już ściągnęła przed telewizory miliony ludzi, którzy ciekawi są losów uczestników ze swoich krajów. Na eurowizyjnej scenie nie zabrakło Roksany Węgiel, która w towarzystwie Aleksandra Sikory i Idy Nowakowskiej prowadzi wydarzenie.

Ale emocje budzą nie tylko osobistości, które podziwiamy na scenie TVP. Na publiczności wypatrywać można plejadę VIP-ów. A wśród nich premier Polski Mateusz Morawiecki.

Jego post z widowni budzi ogromne emocje. Zresztą spójrzcie sami:

d1aqncd

"Pamiętam jak trzymaliśmy kciuki za występ Roksany Węgiel w Mińsku. Dziś te emocje mogliśmy przeżywać na żywo, kibicując w Gliwicach naszej Viki Gabor. Ogromne gratulacje dla wszystkich młodych Artystów. Życzę Wam kariery co najmniej na miarę ABBY" - napisał premier Mateusz Morawiecki na swoim profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel przebojem podbiła europejski rynek muzyczny. Dzięki temu znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym kontynencie. Jej wielki hit "Anyone I Want to Be" nucą teraz wszyscy.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Już za moment stanie się jasne, który głos młodego pokolenia jest najbardziej pożądanym w Europie. Eurowizja Junior 2019 po raz kolejny budzi ogromne emocje.

d1aqncd

Według krytyków Viki Gabor ma spore szanse powtórzyć wielki sukces Roksany Węgiel z ubiegłego roku. Przypomnijmy, że poprzednią edycję Eurowizji Junior, którą wygrała, odbywała się w Mińsku.

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior. Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć. Jeśli Gabor przedłuży pasmo swoich sukcesów za sprawą zwycięstwa w finale, z miejsca zostanie prawdziwą superbohaterką sceny muzycznej.

d1aqncd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aqncd