Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski idzie w zaparte i wierzy w swoją piosenkę

Rafał Brzozowski wierzy w sukces
Rafał Brzozowski wierzy w sukces
Źródło zdjęć: © AKPA

18.05.2021 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w najbliższy czwartek reprezentant naszego kraju wystąpi podczas półfinału konkursu piosenki Eurowizja. W jego sukces nie wierzą ani bukmacherzy, ani widownia, ale Brzozowskiego dobry humor nie opuszcza.

Pech reprezentanta Polski na Eurowizji dopadł już kilka dni temu, gdy okazało się, że jedna osoba z polskiej ekipy ma koronawirusa. Ze względu na bezpieczeństwo cały zespół został objęty obowiązkową izolacją.

W 2020 r. naszą reprezentantką na Eurowizji miała być Alicja Szemplińska, która wygrała preselekcję. Konkurs nie odbył się z powodu pandemii. Wydawało się, że młoda wokalistka zaśpiewa na kolejnej zorganizowanej imprezie. Okazało się jednak, że jej miejsce zajął Rafał Brzozowski.

Ten wybór spotkał się ze sceptycznym odbiorem ze strony widzów. Do tego bukmacherzy nie dają naszemu reprezentantowi żadnych szans. Krytykowana jest zarówno piosenka "The Ride", jak i koncept występu.

Bardzo możliwe, że brak entuzjazmu wśród polskiej widowni bierze się tylko z tradycji narzekania na Eurowizję. Widzowie zarzucają m.in. polskiej ekipie... że ta planuje za dużo pirotechniki na scenie. A przecież ten specyficzny konkurs nieraz wygrywają wykonawcy, którzy ze swojego występu robią prawdziwe show.

Rafał Brzozowski odniósł się do tych uwag na swoim Instagramie, gdy siedział "uwięziony" w hotelu w Rotterdamie.

"Strasznie was niepokoi, że pirotechnika jest. Używamy jej, ponieważ chcemy wykorzystać te wszystkie możliwości. Mogliśmy to wykorzystać tylko trzy razy, nie mieliśmy okazji sprawdzić tego dokładnie. Próby trwają bardzo krótko" - powiedział.

Rafał wciąż przekonuje, że piosenka ma szansę zostać hitem. Tymczasem jak podają Wirtualne Media, Analitycy firmy bukmacherskiej Betfan szacują szanse Rafała Brzozowskiego na zwycięstwo w konkursie Eurowizji na 0,16 proc.

Co na to sam Rafał?

"Jestem optymistą, myślę, że da się awansować do półfinału. Jesteśmy mocną drużyną, piosenka jest w klimacie eurowizyjnym i to jest po prostu to, co powinno być zrobione" - powiedział fanom.

Będziecie mu kibicować?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także