Trwa ładowanie...

Rafał Brzozowski na Eurowizji. Niewielu lubi tę piosenkę

Rafał Brzozowski to nasz tegoroczny reprezentant w Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety utwór, który usłyszymy na wielkiej scenie, nie jest zbyt lubiany. Większość reakcji jego dotyczących to "łapki w dół".

Share
Rafał Brzozowski nie jest faworytem podczas tegorocznej Eurowizji.
Rafał Brzozowski nie jest faworytem podczas tegorocznej Eurowizji.Źródło: Instagram
dwd4q1j

Na ten moment w roku czeka wielu z nas. Nie dziwi chyba nikogo, że z roku na rok Eurowizja jest w Polsce coraz popularniejsza. Nasi reprezentanci radzą sobie naprawdę dobrze i zajmują wysokie lokaty.

Czekamy więc na maj i eurowizyjne zmagania. Tym razem na wielkiej eurowizyjnej scenie reprezentować nas będzie Rafał Brzozowski z piosenką "The Ride". Utwór ten już nie tylko w naszym kraju wzbudza skrajne emocje.

Okazuje się, że Rafał Brzozowski nie ma wielu powodów do zadowolenia, a jego szanse na wygraną z każdym dniem oddalają się coraz mocniej. Internauci pod "The Ride" w serwisie YouTube, na oficjalnym eurowizyjnym kanale, zostawili ponad 44 tysiące reakcji, z czego więcej niż 28 tysięcy to tak zwane "łapki w dół".

Rafał Brzozowski planował ślub. Ale nic z tego

Negatywne reakcje stanowią więc 63 proc. całości. Więcej negatywnych reakcji zdobyła jedynie białoruska propozycja, która jednak została z konkursu zdyskwalifikowana ze względu na polityczny tekst. Sądzicie, że Rafał Brzozowski ma szansę na wygraną?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dwd4q1j

Podziel się opinią

Share
dwd4q1j
dwd4q1j