Trwa ładowanie...
ycipk-3cdit9

Eurowizja 2019. Bar Refaeli w dwóch kreacjach. Najbardziej znana izraelska modelka świetnie się spisała

Bar Refaeli była jedną z czterech osób, które 18 maja poprowadziły finał Eurowizji 2019. Izraelska modelka wyglądała pięknie, naturalnie, a na dodatek była sympatyczna i dowcipna. Nic dziwnego, ma doświadczenie w pracy przed kamerami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eurowizja 2019 - Bar Refaeli była jedną z prowadzących
Eurowizja 2019 - Bar Refaeli była jedną z prowadzących (Getty Images)
ycipk-3cdit9

Bar Refaeli ma na koncie mnóstwo sukcesów zawodowych. Lista jej osiągnięć związanych z modelingiem jest naprawdę imponująca. Dzięki współpracy z Victoria's Secret, marką L'oreal czy Gap, a także okładkom w najpoczytniejszych magazynach modowych Bar jest znana na całym świecie. Jednak modelka pojawiła się na eurowizyjnej scenie nie tylko dlatego, że jest izraelskim "dobrem narodowym" w branży modowej. Refaeli ma również smykałkę do wystąpień i doświadczenie, które zdobyła jako gospodyni izraelskiej wersji show "X Factor".

Eurowizja w Cannes. Dziennikarze i ludzie związani z filmem nie mogli jej przegapić

ycipk-3cdit9

To było widać. Bar była prowadzącą nie tylko piękną, ale też sympatyczną. Uśmiechnięta gwiazda swobodnie zachowywała się przed kamerami, chętnie żartowała. Niestety, ponieważ finał Eurowizji prowadziły aż cztery osoby, Bar na długi czas znikała z wizji.

Gwiazda na scenie pojawiała się kilkakrotnie w dwóch stylizacjach. Finał Eurowizji otworzyła w błyszczącej, długiej sukience z rozcięciem sięgającym bardzo wysoko i odsłaniającym zgrabne nogi 34-latki. To dzieło Galii Lahav.

ycipk-3cdit9

Później Refaeli pokazała się w białej kreacji - tym razem góra stroju była mocno zabudowana, ale nogi znów na pierwszym planie. Co ciekawe, do eleganckich sukienek Bar nie założyła zbyt wielu dodatków, nie została też wyjątkowo uczesana ani umalowana. Gdyby nie dodające blichtru kreacje, wyglądałaby całkiem zwyczajnie.

Bar jest modelką, ale próbuje swoich sił również w aktorstwie. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci - Liv i Elle. Jej mężem od 4 lat jest Adi Ezra. Wcześniej (od 2003 do 2005 r.) Refaeli była żoną Arika Weinsteina. Po rozwodzie związała się z Leonardo DiCaprio. Wydawało się, że może dojść do ślubu - gwiazdorska para umawiała się przez 6 lat. Nic z tego, aktor nie był gotowy na poważny związek.

Eurowizję 2019 prowadzili też Erez Tal, Assi Azar i Lucy Ayoub.

ycipk-3cdit9
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cdit9

ycipk-3cdit9
ycipk-3cdit9