ycipk-1d9lc4

Eurowizja 2019: Kobi Marimi zachwycił na scenie. Kiedyś ważył 50 kg więcej

Niewątpliwie jednym z artystów, który zachwycił w tym roku na Eurowizji był Kobi Marimi. Artysta kiedyś ważył 50 kg więcej. Jego występ i historia wyciskały łzy nawet z największego twardziela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobi Marimi zachwycił
Kobi Marimi zachwycił (East News, Fot: East News)
ycipk-1d9lc4

Tegoroczny konkurs Eurowizji wygrała Holandia, którą reprezentował Duncan Laurence. Na drugim miejscu uplasowały się Włochy, natomiast 3 miejsce na podium zajęła Rosja. Jednak widzowie zapamiętają na długo występ izraelskiego artysty z piosenką Home.

Kobi urodził się w Ramat Gan i swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął już w wieku... 13 lat. Okazuje się, że Marimi kiedyś ważył zdecydowanie więcej i był nieśmiały. Gdy schudł 50 kg. zyskał pewność siebie. Gdy wyszedł na scenę, nie mógł powstrzymać łez. Zresztą wykonaniem utworu "Home" powalił na kolana.

ycipk-1d9lc4

Swoją metamorfozą pochwalił się na instagramowym profilu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Kolejna Eurowizja przechodzi do historii. W tym roku Polska po raz kolejny poniosła sromotną porażkę. Tulia z piosenką "Pali się" nie dostały się do finału. Po występie polskiej reprezentacji w sieci rozpętała się burza. Wielu uważało, że żeński zespół folkowy nie pasował do konkursu jakim jest Eurowizja. Z kolejną porażką na koncie liczmy, że kiedyś uda się dostać do finału i przerwać złą passę.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1d9lc4

ycipk-1d9lc4
ycipk-1d9lc4