Edyta Górniak w tiulowej mini. Zaśpiewała na 70‑leciu TVP

Edyta Górniak rozpływa się nad Roksaną Węgiel i Viki Gabor
Edyta Górniak rozpływa się nad Roksaną Węgiel i Viki Gabor
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski

14.11.2022 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W niedzielę 13 listopada odbyła się uroczysta gala z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Oprócz prezenterek, aktorów i innych gwiazd związanych z TVP w Teatrze Wielkim w Warszawie pojawiła się też Edyta Górniak.

Edyta Górniak miała ostatnio odmówić wzięcia udziału w "The Voice of Poland" ze względu na konflikt z Justyną Steczkowską. Ale nie oznacza to, że piosenkarka poróżniła się z władzami TVP. Wręcz przeciwnie. Praktycznie każdą uroczystą galę i okolicznościowy koncert organizowany przez Telewizję Polską uświetnia występ Górniak. Nie inaczej było na koncercie z okazji 70-lecia TVP.

13 listopada do Teatru Wielkiego w Warszawie zjechała się śmietanka towarzyska mniej lub bardziej związana z telewizją publiczną. Aktorki, prezenterki, piosenkarki pozowały na ściance w wieczorowych sukniach, choć kilka pań wyłamało się z tego schematu. Mowa o Małgorzacie Tomaszewskiej, Idze Nowakowskiej i Izabelli Krzan, które na ten wieczór ubrały się w garnitury.

Edyta Górniak na gali z okazji 70-lecia TVP
Edyta Górniak na gali z okazji 70-lecia TVP© TVP VOD

Edyta Górniak, która jest związana z TVP od 1994 r. (wtedy wyśpiewała Telewizji Polskiej drugie miejsce na konkursie Eurowizji), pojawiła się w Teatrze Wielkim w długiej niebieskiej kreacji. Kiedy jednak wyszła na scenę, miała na sobie jasne tiulowe mini.

Górniak wykonała na scenie swój wielki przebój "To nie ja". Zwróciła się też do zgromadzonych z gratulacjami i podziękowaniami.

- Dziękuję państwu bardzo. Drodzy państwo, chciałam całym sercem pogratulować TVP tego nadzwyczajnego jubileuszu. Dziękuję za lata współpracy i naszą wspólną drogę. Dziękuję za zaufanie - mówiła Edyta Górniak w przededniu swoich 50. urodzin.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także