Trwa ładowanie...
Edyta Górniak

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego: "Cała się przez ciebie zgrzałam"

Edyta Górniak była gościem programu “Kuba Wojewódzki”. Głównym tematem ich rozmowy była jej nauka jazdy i plany wydania płyty.

Share
Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego: "Cała się przez ciebie zgrzałam"
Źródło: Materiały prasowe
d20029l

Edyta Górniak obecnie na antenie TVN uczy się jazdy autem. W programie "My Way" potwierdza wszelkie stereotypy kobiety za kółkiem. Kuba Wojewódzki również z tego zażartował w zapowiedzi, mówiąc że kobieta, która źle prowadzi, żyje dłużej niż mężczyzna, który jej to powie.

Diwa wypomniała Wojewódzkiemu, że pomimo blisko 20-letniej znajomości nigdy nie spotkali się prywatnie. Nie zaprosił jej nawet na obiad, mimo posiadania własnej restauracji.

Zobacz: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

Edyta Górniak przyznała, że kiedyś mocno się na nim zawiodła. Chodziło o docinki w felietonie, jakie kierował pod jej adresem, gdy nie zakwalifikowała się do Eurowizji w 2016 r. Wojewódzki w ramach przeprosin wręczył wokalistce bukiet białych róż.

d20029l

Gwiazda zdradziła, że obecnie się z kimś spotyka. Na pytanie, czy to coś poważnego odpowiedziała: "życie mi na to odpowie". Była to też okazja do miłosnych zwierzeń prowadzącego. Słynący z upodobania do znacznie młodszych kobiet Wojewódzki wyznał “już nie mogę prowadzić się z dzieciakami, muszę znaleźć poważną kobietę”.

Edyta Górniak przyznała, że żałuje, że ma tylko jedno dziecko. Jest jej żal, że Allan jest już prawie dorosły i niedługo nie będzie jej potrzebował.

Uszczypliwości w programie pojawiły się dopiero, gdy gwiazda wymówiła po angielsku nazwę Instagram i Facebook. Wokalistka wytłumaczyła, że przez 2 lata mieszkała w Kalifornii i przy niepolskich nazwach naturalnie przychodzi jej wymawianie ich w oryginalnej wymowie. Był to też moment, w którym wokalistka poczuła się niepewnie w towarzystwie prowadzącego, co skwitowała słowami "cała się przez ciebie zgrzałam".

Nie zabrakło też tematu nauki jazdy. Górniak przyznała, że przed udziałem w programie mogła pobrać lekcje, ale odmówiła. "Z pełną premedytacją weszłam z kompletnym brakiem wiedzy w każdym temacie" - powiedziała.

d20029l

Okazuje się, że brak koncentracji podczas prowadzenia samochodu to nie jedyny problem. Edyta Górniak przyznała się do wady wzroku, lecz nie nosi okularów. Na pytanie, jak zatem radzi sobie na drodze, odrzekła "znaki widzę, ale liter nie widzę".

Kuba Wojewódzki za każdym razem, gdy diwa pojawia się u niego w programie, dopytuje ją kiedy wyda kolejną płytę. Co prawda Górniak w ostatnich latach wydała kilka singli, lecz od 7 lat nie zebrała wystarczającej ilości na stworzenie albumu. Na wizji przyznała, że w przyszłym roku będzie obchodzić 30-lecie działalności artystycznej i z tej okazji chciałaby przygotować coś naprawdę dużego. Czy okażę się tym płyta, przekonamy się zapewne niebawem.

d20029l

Podziel się opinią

Share
d20029l
d20029l