Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": syn Edyty Górniak podkochiwał się w córce Michała Figurskiego

Michał Figurski postanowił pochwalić się historią z przeszłości. W programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że jego jedyna córka i syn Edyty Górniak mieli się ku sobie. O mały włos, a jedyna pociecha prezentera zwracałaby się do wokalistki per "teściowo".

Share
"Kuba Wojewódzki": syn Edyty Górniak podkochiwał się w córce Michała Figurskiego
Źródło: ONS.pl
d23n387

Gośćmi finałowego odcinka "Kuby Wojewódzkiego" byli Edyta Górniak i Michał Figurski. Rozmowy, jak nietrudno się domyślić, dotyczyły głównie prywatnego życia gwiazd. Panowie zakopali wojenny topór i zdradzili kilka kontrowersyjnych historii sprzed lat. Z kolei diwa opowiadała o postępach w nauce jazdy oraz planach wydania nowej płyty. W pewnym momencie Figurskiego wzięło na wspomnienia i niespodziewanie wyznał, w kim podkochiwała się jego córka.

ZOBACZ WIDEO: Edyta Górniak o edukacji seksualnej syna. "Staram się, żeby nie bał się ze mną rozmawiać"

Zwracając się do Górniak, powiedział:

d23n387

- Chciałem ci powiedzieć, że masz wspaniałego syna. Pięknego chłopaka. Kiedyś oglądał się za moją Sońką. Nie wiem, czy pamiętasz. Był taki czas. Byliśmy blisko, żeby moja 16-letnia córka mówiła do ciebie "teściowo".

- Allanek rzeczywiście miał sympatię taką - zachichotała wokalistka.

Spodziewaliście się takiego wyznania? Przypomnijmy, że Górniak jest mamą 15-letniego syna Allana, który jest owocem małżeństwa z muzykiem Dariuszem K. Z kolei Figurski doczekał się córki Soni ze związku z Odetą Moro-Figurską.

d23n387

Podziel się opinią

Share
d23n387
d23n387