Trwa ładowanie...
d1kiwi6

Dzień Dobry TVN: Poznaliśmy parę nowych prowadzących!

Podczas konferencji ramówkowej Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN, przedstawił dziennikarzom parę nowych prowadzących. Czy to sposób na reanimowanie oglądalności formatu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edward Miszczak na konferencji ramówkowej
Edward Miszczak na konferencji ramówkowej (AKPA)
d1kiwi6

We wtorek podczas konferencji dla mediów stacja TVN przedstawiła swoją wiosenną ramówkę. Edward Miszczak opowiadając o nowościach, zapowiedział zmiany w jednym z flagowych formatów stacji, programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Wspomniał o problemach, z jakimi zmaga się program. Co chwila badania pokazują, że więcej widzów ma konkurencyjne "Pytanie na śniadanie". Nawet przeniesienie na wcześniejszą godzinę może nic nie dać. Oczywiście nie wspomniał ani słowem o kłopotach wizerunkowych: o fatalnym zachowaniu Filipa Chajzera, o seksistowskich i ksenofobicznych zachowaniach innych prowadzących.

- Program "Dzień Dobry TVN" przeżywa turbulencje w ostatnim czasie. Raz jesteśmy przed naszą konkurencją, raz za. Na wiosnę zobaczymy nowa parę prowadzących - obwieścił Miszczak. W tej roli zobaczymy Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego.

d1kiwi6

Krupińska jest byłą miss Polski, żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki, w stacji TVN Style miała swój "kącik" o zdrowym stylu życia, jest też twarzą dość chłodnie odbieranych reklam dużej drogerii.
Damian Michałowski to dziennikarz związanych z Radiem Zet, ma spore doświadczenie w pracy w tv. Był związany z Polsatem ("Wyspa przetrwania"), 4Fun tv ("Wielka wylewka") a nawet z TVP, gdzie prowadził sylwestra.

Te zmiany pomogą podupadającemu wizerunkowi stacji?

"Dzień dobry TVN": oświadczyny na wizji były ustawką?

"Rasistowska afera" w "Dzień Dobry TVN". Jest oświadczenie stacji w sprawie

d1kiwi6

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "DDTVN". Jest oburzona zachowaniem prowadzących

   ONS.pl
(ONS.pl)
d1kiwi6

Podziel się opinią

Share
d1kiwi6
d1kiwi6