Trwa ładowanie...
d4hcoz0

Dzień Dobry TVN: Poznaliśmy parę nowych prowadzących!

Podczas konferencji ramówkowej Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN, przedstawił dziennikarzom parę nowych prowadzących. Czy to sposób na reanimowanie oglądalności formatu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edward Miszczak na konferencji ramówkowej
Edward Miszczak na konferencji ramówkowej (AKPA)
d4hcoz0

We wtorek podczas konferencji dla mediów stacja TVN przedstawiła swoją wiosenną ramówkę. Edward Miszczak opowiadając o nowościach, zapowiedział zmiany w jednym z flagowych formatów stacji, programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Wspomniał o problemach, z jakimi zmaga się program. Co chwila badania pokazują, że więcej widzów ma konkurencyjne "Pytanie na śniadanie". Nawet przeniesienie na wcześniejszą godzinę może nic nie dać. Oczywiście nie wspomniał ani słowem o kłopotach wizerunkowych: o fatalnym zachowaniu Filipa Chajzera, o seksistowskich i ksenofobicznych zachowaniach innych prowadzących.

- Program "Dzień Dobry TVN" przeżywa turbulencje w ostatnim czasie. Raz jesteśmy przed naszą konkurencją, raz za. Na wiosnę zobaczymy nowa parę prowadzących - obwieścił Miszczak. W tej roli zobaczymy Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego.

Krupińska jest byłą miss Polski, żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki, w stacji TVN Style miała swój "kącik" o zdrowym stylu życia, jest też twarzą dość chłodnie odbieranych reklam dużej drogerii.
Damian Michałowski to dziennikarz związanych z Radiem Zet, ma spore doświadczenie w pracy w tv. Był związany z Polsatem ("Wyspa przetrwania"), 4Fun tv ("Wielka wylewka") a nawet z TVP, gdzie prowadził sylwestra.

d4hcoz0

Te zmiany pomogą podupadającemu wizerunkowi stacji?

"Dzień dobry TVN": oświadczyny na wizji były ustawką?

"Rasistowska afera" w "Dzień Dobry TVN". Jest oświadczenie stacji w sprawie

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "DDTVN". Jest oburzona zachowaniem prowadzących

ONS.pl
Podziel się
d4hcoz0

Podziel się opinią

Share

d4hcoz0

d4hcoz0