Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "DDTVN". Jest oburzona zachowaniem prowadzących

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "DDTVN". Jest oburzona zachowaniem prowadzących
Źródło zdjęć: © ONS.pl

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Fitkau-Perepeczko opowiadała w "Dzień Dobry TVN" o pożarach w Australii. Między aktorką a Kingą Rusin i Piotrem Kraśko doszło do emocjonującej wymiany zdań.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko była gościem niedzielnego wydania "Dzień Dobry TVN". Aktorka od 40 lat mieszka w Australii i w telewizyjnym studiu opowiedziała o aktualnej sytuacji kontynentu. Podczas wizyty gwiazdy nie obyło się bez emocjonującej wymiany zdań.

Perepeczko zarzuciła Kindze Rusin i Piotrowi Kraście, że nie orientują się w tym, jak naprawdę wygląda życie w Australii.

- Przedstawiłam fakty i statystyki (...). Moi przyjaciele w Melbourne mają się dobrze. Mój dom stoi i nic mu nie grozi, więc furia była coraz większa... - skomentowała swój udział w programie Fitkau-Perepeczko.

Aktorka odniosła się też do zachowania prowadzących.

- Taka złość i furia jest nie na miejscu. Chyba ja bardziej współczuję Australii niż parka prowadzących (...). Nie mają pojęcia, a mówią i wiedzą najlepiej. Podpalenia może są, ale inne czynniki też. Najważniejsze żeby żywioł nie wymknął się spod kontroli... Tu niestety tak się stało - skończyła.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "Dzień Dobry TVN"

W czasie wizyty w śniadaniówce Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyjaśniła prowadzącym, że według badań spłonął 1 proc. całego kontynentu i oburzają ją grafiki, na których widać całą Australię w płomieniach. Kinga Rusin i Piotr Kraśko nie do końca zgadzali się z aktorką, czemu dali wyraz podczas jej wizyty.

Wymiana zdań w porannym programie była naprawdę gorąca. Poniżej zobaczycie nagranie z rozmowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (519)
Zobacz także