Trwa ładowanie...

"Dance, dance, dance": Wielki finał wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Za nami pierwsza polska edycja programu "Dance, dance, dance". O zwycięstwo i 100 tysięcy złotych walczyły dwie pary, Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz Patricia i Victoria Kazadi.

"Dance, dance, dance": Wielki finał wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam ZdrójkowskiŹródło: East News
d2pqbhz
d2pqbhz

Program TVP 2 od początku wzbudzał sporo emocji. Głównie za sprawą konfliktów jurorów z niektórymi uczestnikami. Paulina Krupińska miała na pieńku z Ewą Chodakowską. Z kolei Ida Nowakowska była krytykowana za zbyt surowe ocenianie Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego.

W finałowym odcinku znów mieliśmy okazję zobaczyć wszystkie pary, które odpadły w poprzednich tygodniach. Najważniejsi byli jednak finaliści. Nie zabrakło energetycznych duetów oraz emocjonujących popisów solo. Jurorzy tym razem pełnili tylko funkcję doradców. Ostateczną decyzję, kto wygra, mieli podjąć widzowie.

Odcinek nie był emitowany na żywo. Okazało się, że uczestnicy nagrywali finał ponad 12 godzin. Powstały dwie wersje odcinka. Wyemitowano tą, która odpowiadała wynikom głosowania widzów.

Wiktoria i Adam zadeklarowali, że pieniądze z ewentualnej wygranej przekażą na fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" i klinikę "Budzik". Natomiast Patricia i Victoria chciały wygrać dla fundacji "Nasze dzieci" w Centrum Zdrowia Dziecka.

Decyzją widzów zwyciężyli Wiktoria i Adam. Patricia i Victoria otrzymały nagrodę pocieszenia w wysokości 10 tysięcy złotych. Dodatkowo Zdrójkowski oddał siostrom Kazadi statuetkę.

d2pqbhz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pqbhz