Trwa ładowanie...
ycipk-3cdit9

"Dance, dance, dance": Wielki finał wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Za nami pierwsza polska edycja programu "Dance, dance, dance". O zwycięstwo i 100 tysięcy złotych walczyły dwie pary, Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz Patricia i Victoria Kazadi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W finale "Dance, dance, dance" nie brakowało emocji
W finale "Dance, dance, dance" nie brakowało emocji (East News)
ycipk-3cdit9

Program TVP 2 od początku wzbudzał sporo emocji. Głównie za sprawą konfliktów jurorów z niektórymi uczestnikami. Paulina Krupińska miała na pieńku z Ewą Chodakowską. Z kolei Ida Nowakowska była krytykowana za zbyt surowe ocenianie Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego.

W finałowym odcinku znów mieliśmy okazję zobaczyć wszystkie pary, które odpadły w poprzednich tygodniach. Najważniejsi byli jednak finaliści. Nie zabrakło energetycznych duetów oraz emocjonujących popisów solo. Jurorzy tym razem pełnili tylko funkcję doradców. Ostateczną decyzję, kto wygra, mieli podjąć widzowie.

Odcinek nie był emitowany na żywo. Okazało się, że uczestnicy nagrywali finał ponad 12 godzin. Powstały dwie wersje odcinka. Wyemitowano tą, która odpowiadała wynikom głosowania widzów.

ycipk-3cdit9

Wiktoria i Adam zadeklarowali, że pieniądze z ewentualnej wygranej przekażą na fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" i klinikę "Budzik". Natomiast Patricia i Victoria chciały wygrać dla fundacji "Nasze dzieci" w Centrum Zdrowia Dziecka.

Decyzją widzów zwyciężyli Wiktoria i Adam. Patricia i Victoria otrzymały nagrodę pocieszenia w wysokości 10 tysięcy złotych. Dodatkowo Zdrójkowski oddał siostrom Kazadi statuetkę.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cdit9

ycipk-3cdit9
ycipk-3cdit9