Trwa ładowanie...
d6scxz2

"Dance, Dance, Dance": Rafał Maślak zatańczył mimo kontuzji. Oceny jury

Rafał Maślak w 4. odcinku "Dance, Dance, Dance" musiał zmierzyć się nie tylko z trudnym układem tanecznym i wymagającym trenerem, ale również bólem. Mister nabawił się kontuzji. Mimo wszystko wystąpił w programie. Jakie noty zebrał?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak jak Spears i Madonna
Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak jak Spears i Madonna (Materiały prasowe)
d6scxz2

Rafał Maślak w "Dance, Dance, Dance" tańczy w duecie z przyjaciółką, Marceliną Zawadzką. Wiele ich łączy - oboje brali udział w konkursach piękności, dzięki którym wybili się i zyskali miano celebrytów. Sporo też ich dzieli - Zawadzka jest urodzoną tancerką, Maślak nie ma tak dużego talentu. W najnowszym epizodzie widzowie zobaczyli więc starcie Rafała z własnymi ograniczeniami. Uczestnik show robił wszystko, aby jak najlepiej wypaść w układzie wytańczonym oryginalnie przez Madonnę i Britney Spears w utworze "Me Against the Music". Łatwo nie było.

Dance, Dance, Dance. Rafał Maślak doznał kontuzji. Wideo!

Kontuzja

Maślak z zazdrością spoglądał na swoją partnerkę, która świetnie radziła sobie z krokami. On męczył się, a połajania trenera nie pomagały. W końcu doszło do kontuzji. - Mieliśmy wypadek w trakcie próby. Rafałowi, gdy tańczył, pomimo rozgrzewki, puściło coś w szyi… - wyznał choreograf Tomek Prządka, który przygotowywał Zawadzką i Maślaka do sobotniego występu.

d6scxz2

Nie wiadomo było, czy uczestnik da radę pojawić się na nagraniu do "Dance, Dance, Dance". Szyję mistera poddano rehabilitacji, masażom, akupunkturze. Niestety, po trzech dniach nadal bolała. Ostatecznie Maślak zdecydował się na przyjęcie zastrzyku przeciwbólowego i zatańczył Jak wypadł?

Krytyka i pochwały od sędziów

Ewa Chodakowska stwierdziła: - Wspaniale się rozwinęliście. Ida Nowakowska radziła: - Musisz bardziej kontrolować ciało. Madonna w wykonaniu Rafała była dla mnie zaskoczeniem. Co ty tam z tą laseczką wyprawiałeś?! Robert Kupisz chwalił Maślaka i jego partnerkę: - Marcelina, rozwijasz się. Rafał, ty też. Nie tak szybko jak Marcelina. Ale dobrze by było, żebyś to przyjmował. Wiem, że tańczysz z kontuzją.

Oceny jurorów

Jurorzy przyznali parze wysokie noty. Maślak w 4. odcinku "Dance, Dance, Dance" od Kupisza dostał 7,5 punktu, od Nowakowskiej 7 punktów, a od Chodakowskiej aż 9,5 punktu. W sumie Zawadzka i Maślak otrzymali 24 punkty.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d6scxz2

Podziel się opinią

Share
d6scxz2
d6scxz2