Trwa ładowanie...
d3rau0q

"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska pokazała umięśniony brzuch

Ida Nowakowska, jurorka "Dance Dance Dance", jest profesjonalną tancerką. Gwiazda telewizji ma doskonałe ciało. Jej umięśniony brzuch można było oglądać w najnowszym odcinku show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska jest jurorką w "Dance Dance Dance"
Ida Nowakowska jest jurorką w "Dance Dance Dance" (ONS.pl)
d3rau0q

Nowe odcinki "Dance Dance Dance" nie powstają, ale wielbiciele show mogą oglądać program aż do 11 kwietnia. TVP2 zdecydowała, że co sobotę będzie emitować albo nagrane już starcia duetów, albo pojedynki na solówki. W ten weekend zobaczyliśmy występy w parach, a za tydzień obejrzymy popisy uczestników działających na scenie w pojedynkę. Jak zwykle gwiazdą odcinka była Anna Mucha, która nie szczędziła uczestnikom kąśliwych komentarzy. Ale Ida Nowakowska też na niektórych tancerzach nie pozostawiła suchej nitki.

Tancerka skrytykowała występ Rafała i Przemka - ten ostatni wyjątkowo ją zirytował. Jurorka zdecydowała się wyjść na scenę, by podyskutować z aktorem i, jak sam stwierdził, "wyfiletowała" go. Wtedy też widzowie mieli okazję zobaczyć, jak Ida prezentowała się podczas nagrań.

"Dance, dance, dance": Sprzeczka między Idą Nowakowską a Przemkiem Cypryańskim

Gwiazda miała na sobie obszerne dżinsy, szpilki w dwóch kolorach i kusy top, który odsłaniał idealny brzuch. Lata treningów zrobiły swoje - tancerka może pochwalić się figurą jak marzenie. Jest smukła i lekko umięśniona, wysportowana, a jednocześnie szalenie kobieca. Jej zdjęcie w kolorowej stylizacji pojawiło się także na instagramowym profilu "Dance Dance Dance".

d3rau0q

Ida Nowakowska Materiały prasowe
Ida Nowakowska

Ida Nowakowska Materiały prasowe
Ida Nowakowska
d3rau0q

Podziel się opinią

Share

d3rau0q

d3rau0q