Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
dance dance dance
21-03-2020 16:09

"Dance Dance Dance": zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie

Pomyłki podczas występów zdarzają się wszystkim uczestnikom "Dance Dance Dance". Ale żadna nie była komentowana tak jak ta z dzisiejszego odcinka.

"Dance Dance Dance": zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenieŹródło: Materiały prasowe
d31giaj

Widzowie "Dance Dance Dance" aż do 11 kwietnia będą mogli śledzić taneczne poczynania gwiazd próbujących w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie do największych światowych hitów. Odcinki zrealizowane przed kilkoma tygodniami podzielono na segmenty - Duety i Solówki, które będą emitowane odrębnie, a nie tego samego wieczoru jak było dotychczas.

W związku ze zmianami już dziś będziemy mogli zobaczyć wspólne występy czterech duetów - Ani Karczmarczyk i Mateusza Łapki, braci Rafała i Krzysztofa Jonkiszów, Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego. To właśnie dzięki jednej z tych osób na scenie dojdzie do zabawnej wpadki, którą Ania Mucha skomentowała w swoim stylu, co już teraz możecie zobaczyć niżej.

"Dance, dance, dance": Sprzeczka między Idą Nowakowską a Przemkiem Cypryańskim

- Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła... - zaczęła Anna Mucha.

d31giaj

Pomyłkę uczestnika próbował tłumaczyć Robert Kupisz.

- Ale jak wyszedł z tego - zauważył juror.

- Ale najpierw szpetnie przeklął - dodała od razu Mucha.

Kto jest sprawcą zamieszania na scenie? Którzy uczestnicy "Dance Dance Dance" zdobędą najwięcej punktów? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że występy duetów poprzedzi specjalny odcinek "Dance Dance Dance The Best Of" będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2.

"Dance Dance Dance" Materiały prasowe
"Dance Dance Dance" Źródło: Materiały prasowe
d31giaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31giaj