"Dance Dance Dance": zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie

"Dance Dance Dance": zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.03.2020 16:09, aktual.: 21.03.2020 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomyłki podczas występów zdarzają się wszystkim uczestnikom "Dance Dance Dance". Ale żadna nie była komentowana tak jak ta z dzisiejszego odcinka.

Widzowie "Dance Dance Dance" aż do 11 kwietnia będą mogli śledzić taneczne poczynania gwiazd próbujących w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie do największych światowych hitów. Odcinki zrealizowane przed kilkoma tygodniami podzielono na segmenty - Duety i Solówki, które będą emitowane odrębnie, a nie tego samego wieczoru jak było dotychczas.

W związku ze zmianami już dziś będziemy mogli zobaczyć wspólne występy czterech duetów - Ani Karczmarczyk i Mateusza Łapki, braci Rafała i Krzysztofa Jonkiszów, Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego. To właśnie dzięki jednej z tych osób na scenie dojdzie do zabawnej wpadki, którą Ania Mucha skomentowała w swoim stylu, co już teraz możecie zobaczyć niżej.

"Dance, dance, dance": Sprzeczka między Idą Nowakowską a Przemkiem Cypryańskim

- Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła... - zaczęła Anna Mucha.

Pomyłkę uczestnika próbował tłumaczyć Robert Kupisz.

- Ale jak wyszedł z tego - zauważył juror.

- Ale najpierw szpetnie przeklął - dodała od razu Mucha.

Kto jest sprawcą zamieszania na scenie? Którzy uczestnicy "Dance Dance Dance" zdobędą najwięcej punktów? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że występy duetów poprzedzi specjalny odcinek "Dance Dance Dance The Best Of" będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2.

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także