Trwa ładowanie...
d1li0og

"Dance Dance Dance". Anna Mucha dotrzymała słowa. Widzowie jej nienawidzą

Po sobotnim debiucie Anny Muchy w roli jurorki "Dance Dance Dance" na aktorkę spadła krytyka widzów. Okazało się, że Mucha nie patyczkuje się w tańcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha jako jurorka "Dance Dance Dance" budzi kontrowersje wśród widzów
Anna Mucha jako jurorka "Dance Dance Dance" budzi kontrowersje wśród widzów (Materiały prasowe)
d1li0og

Jeszcze na długo przed startem tej edycji show TVP Anna Mucha zapowiadała, że dzięki "Dance Dance Dance" narobi sobie wrogów. I że będzie zupełnym przeciwieństwem jej poprzedniczki Ewy Chodakowskiej.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna. "Dostaje listy od fanów z więzienia"

I jak powiedziała, tak zrobiła. Mucha okazała się jurorką, dla której nie ma przebacz. Była ostra, bardzo bezpośrednia i nie pobłażała nikomu. Tak m.in. oceniła występ Kasi Stankiewicz:

d1li0og

- Zastanawiałam się, czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu czy zadziorem.

"Zły policjant" w wykonaniu Anny Muchy nie spodobał się części widzów, którzy dali upust swojemu niezadowoleniu w mediach społecznościowych.

"Anna masakra! Żadna specjalistka, a ocenia gorzej niż Ida (Nowakowska – przyp. red.)! Mam wrażenie, że Ida broni ich przed oceną Ani. Zdecydowanie zbyt surowo" - pisze jeden z widzów.

d1li0og

"Jak lubię Anne Muchę w filmach, tak rola jurora mnie totalnie nie przekonała. Powinna troszkę zmienić podejście, bo za bardzo wczuła się w to, co robi, za poważnie. Myślałam, że będzie podnosiła punktację, a ocenia najniżej. Rozumiem, ze może mieć rację, ale to jest program, na dodatek pierwszy odcinek i powinna być bardziej motywującą. Prawdziwi tancerze więcej dobrego się dopatrują w uczestnikach niż Anna. Więcej luzu" - irytuje się internautka.

"Wszyscy byli świetni, ale Anna Mucha nie pasuje na jurora. Od początku widać, że czepia się Kasi" - ocenia inny.

"Uważałam ja za fajną babkę, ale tutaj ja chyba poniosło. A może po prostu pokazała swoją prawdziwą twarz..." – dodaje ktoś inny. "Strasznie traktuje tutaj uczestników. Nie podoba mi się to!" - ubolewa kolejny z internautów.

"Jak byłem za Anną Muchą w roli jurora, to jestem zmieszany jej wypowiedziami i agresywnymi komentarzami zwłaszcza wobec Kasi Stankiewicz. Szok" - czytamy na oficjalnym FB programu.

d1li0og

Jak widać, strategia przyjęta przez Annę Muchę działa. Dzień po emisji programu jest na ustach wszystkich. I z pewnością w przyszły weekend ponownie przyciągnie przed telewizory tłumy. A przecież o to chodziło.

d1li0og

Podziel się opinią

Share

d1li0og

d1li0og